Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S. A nyuszink állandóan...

S. O. S. A nyuszink állandóan kapar. Eddig csak napközben csinálta, de ma fél éjszaka nem lehetett aludni tőle. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 10. 15:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
semmit a kaparásért nem büntetheted meg mivel neki ez ösztön ha ki tudod tenni estére akkor tedd ki nekem hajnalba rádja a ketrecet és rángetja hogy ki akar jönni olyankor rászólok vagy kicsit rácsapok a fenekére ez van mikor használ és abbahagyja de ha nem akkor belerakom a szállítóba és és büntibe van kint fél órát .. :) én nem tudom ketrecestül kirakni mert panelba a 100*50.et nem olyan könnyű hurcolni ..
2012. máj. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
melege van
2012. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Aki nem tudja a nyulát elviselni, az ne tartson. Milyen dolog az, hogy rácsapsz a fenekére, ha rossz? Azzal nem érsz el semmit, örülj, hogy a nyulad nem utál. Minden második kérdés lassan arról szól, hogy "hova rakjam a hangos nyuszimat"? Meg kellene érteni, hogy az állattartás felelősség!
2012. máj. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen időszakom, amikor a nyulam éjjel-nappal kapart, minden kis sarkot, órákon keresztül, és már ki voltam idegileg. Kedves utolsó! Imádom tiszta szívemből a nyulam, de ha nem tudok aludni éjszaka már 3. napja akkor te nem lennél ideges egy kicsit? Sajnos nem tudtam mit csinálni én sem, játsz vele, próbáld lefoglalni különböző játékokkal (vécépapírgurigába rakott széna, falatok), vagy fűzfaágból font kosárka... Sok erőt, tudom milyen
2012. máj. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem ivaros nőstény nyuszi?
2012. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!De igen,ivaros nőstény nyuszi,februárban múlt egy éves.Ma kivittem a levegőre(hordozóban),utána nagyot szaladgált az előszobában.(ezt egyébként minden nap megteszi)Remélem jól elfáradt és ma aludni fog:))))
2012. máj. 10. 21:45
 7/14 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Nekem is van nyuszim és zajong is éjszaka.


Mégsem bántom, hiszen amikor megvettem, tudtam, hogy ilyen lesz. Igen, van, amikor engemet is felébreszt, de attól még nem rakom ki a szobából. Aki nem tud aludni, annak ajánlom a füldugót!


Tessék már szegény nyulat békén hagyni, náluk normális, hogy éjszaka aktívak, ők nem olyanok, mint mi. Náluk a hajnali és esti órák a játék időszakai. :)

2012. máj. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*4-es válaszoló vagyok, elírtam.
2012. máj. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*oké, hármas :P, de úgyis tudjátok, kiről van szó
2012. máj. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hát rakj be neki fát hogy hátha azt rágcsálja majd és nem kapar
2012. máj. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!