Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A deguim harapdálja a kezem....

A deguim harapdálja a kezem. Az úgy jó?

Figyelt kérdés

Persze nem erőből, finoman, annyira nem fáj. Nem hiszem, hogy a kajaszagot érzik rajtam, mert ha frissen mosom meg a kezem akkor is. Ez olyan, mint a kiskutyáknál, hogy csak játékból harapdálnak?

Egyébként nagyon szelídek, szerdán hoztuk haza őket az egyik kisállat boltból, és hazaérkezésük után 3 órával már mászkáltak be a kezembe. Rendesen, erőből még egyszer sem haraptak meg. Vitakraft degutáppal etetem őket, amiben ugye vannak fadarabok is, szóval nem hiszem, hogy a rágással lenne problémájuk. Plusz vettem egy szépiát fogkoptatásra.

Köszi előre is a válaszokat! :)


2012. máj. 12. 20:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a címért, siettem. *harapdálják
2012. máj. 12. 20:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor játszani akar,az enyém is ezt szokta csinálni
2012. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem, köszi! :)
2012. máj. 12. 20:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát van úgy, hogy játszani akar, és van úgy is hogy megvannak elégedve veled, amiért ilyen jól bánsz velük!!!

Meg a szeretetüket mutják ki!!!!!

2012. máj. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok a mutják helyett mutatják-ot akartam volna írni
2012. máj. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A pici harapdálás a degu-puszi! Ha még jól esik, vakargasd vissza körömheggyel, ha meg túlzásba esett, és fáj, akkor röviden magas hangon közöld vele, hogy AU! De ne rántsd el a kezed. A következő gyöngédebb lesz. A te bőröd vékonyabb, mint az övék, be kell rajtuk állítani a fokozatot. :D


Ha figyeled, ahogy egymást puszilgatják, hallani fogod, ahogy felcsippannak. Azt kéne utánoznod. :)


A szépia csőrkoptató. Deguknak csak játékszer. A fogaikat (főleg a hátsókat) csak a rengeteg széna és fű elfogyasztása koptatja. Az legyen a főkajájuk! A táp a desszert, evés után.

2012. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. máj. 15. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!