Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudnátok valami jó nevet egy...

Tudnátok valami jó nevet egy fehér patkánynak? És jó ötlet a rágcsáló hám?

Figyelt kérdés
Van egy szürke fehér csuklyás patkányom,Kókusz és szeretnék mellé egy társat.Az új lakótárs egy fehér csuklyás pati lesz.De nem tudok neki nevet választani.Azt sem tudom jó ötlet lenne-e hámmal sétáltatni.Mert ha a gömbbe rakom az nem teljes szabadság de el sem szeretném engedni hogy elszökjön...Segítenétek?

2012. máj. 13. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Patrícia.
2012. máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 mogul válasza:
laky(láki)a hám is megoldás de a gömböt nagyon szeretik legalább is én ugy vettem észre a csövekért meg egyenesen megvesznek...
2012. máj. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hypo.
2012. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Aloysius
2012. máj. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Blanche /Tejszín/
2012. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Vatta :)


Hol szeretnéd hámmal sétáltatni? Az udvaron, utcán, lakásban?

Nekem maga a patkányhám nem vált be, de van úgynevezett felvezető póráz kutyáknak (fressnapf), ami tulajdonképpen szintén hámféleség. Én ezzel vittem ki az arborétumba sétálni. Fontos, hogy olyan helyen ahol kutyák is járhatnak ne tedd le a földre, mert 2 mp alatt megfogják.

2012. máj. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

vattacukor, pihe, snow (sznó),radír

nekem málna és eperke:)

én nekik magam csináltam pórázt

2012. máj. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Platypus ***** válasza:

A Ribizli szerintem jó név egy albínónak. Viszont egy fehér patkány nem lehet csuklyás, mivel a csuklyás arról kapta a nevét, hogy a feje és a vállai sötétek.

Lakáson belül jobb, ha simán szabadon engeded, nem fog eltűnni, viszont a vezetékeket patkánybiztosra kell elrejteni, mert szeretik megkóstolni. Utcára meg ki lehet vinni a válladon mindenféle póráz nélkül, leugrani nem fog.

2012. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Csak leesni.
2012. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A póráz sem teljes szabadság! :) Szerintem a Drazsé tök jó név lenne! :)
2012. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!