Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mókus a kertemben! Mit tegyek?

Mókus a kertemben! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Érik a barack,és ahogy tavaly is,megint itt a mókus a kertemben!Minden baracknak kirágja az oldalát,a magját kiszedi,és két három házzal arréb egy odvas fába gyűjti.Tavaly is nagyon megtizedelte a barackfámat.Több kg barack ment kárba.Mit tegyek ellene?(Tavaly egérragaasztóval kentük be a fát,de semmi akadály a mókus számára.)
2009. jún. 26. 08:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

jajj a mokus az nagyon cukii:)

ha csak a magot eszi, akkor szerintem ti miután megettétek a barackokat, dobjátok a kertbe a magot, azt akkor majd elviszi. vagy tehetsz ki neki, mogyorót vagy makkot.

és szerezz be egy macskát. az majd megkergeti. de szerintem egy kutya is jó lenne

2009. jún. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Háló a fa köré esetleg? Nagyimék a meggyfáik köré raktak a madarak ellen (állítólag sikerrel).
2009. jún. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
14%
nyírd ki : D
2009. jún. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam azon hog lelövöm,de nagyon ugri-bugri
2009. jún. 26. 09:12
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
add nekem! =)
2009. jún. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Rakj ki neki magokat a fától távolabbra, hátha arra rákap és békén hagyja a gyümölcsfát.
2009. jún. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

erre egy humánosabb megoldás, hogy befogod és valahol jó messze elengeded.


lehet csinálni ezer millió élvelfogó csapdát. vagy kérsz egyet a helyi vadörtöl.


nálunk pl egy sas kapott rá a csirkékre, és apukám szolt a helyi vadörnek ekinek sikerült befognia, és elengedte, jó messze tölünk, többet nem jött vissza. most biztos más csirkéjit tizedeli.

2009. jún. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%
Lelövöd? Hánynom kell. A mókus eledelt gyűjt, különben meghalna. Majd oda osonok, és amikor szedegeted a nyamvadt fádat le lövöldözlek. Mit szósz' ? Szóval, fogadd el, hogy eszeget, ez van, a mókust különben sem szabad lelőni. paraszt.
2009. jún. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Szia láttam erről egy műsort,el kell keserítselek a mókusnak nem tudtak olyan akadályt(háló,mozgásérzékelős locsolórendszer,csapdák,stb) felállítani amit ki ne játszott volna.A termést mindig megszerezte hihetetlenül okos leleményes állatka.
2009. jún. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
HÁLÓ!!!! Mindenki ezt használja, pl meggyfára a seregélyek ellen, és beválik!
2009. jún. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!