Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mijen sajtot ehet a höri?...

Kirilla14 kérdése:

Mijen sajtot ehet a höri? Másrészt úgytudom nemszabad őket kör alakú akváriumba tenni, igaz ez vagy nem árt nekik?

Figyelt kérdés
Sajtot szeretnék nekik adni, és van egy gömb alakú akváriumom:)

#hörcsög #sajt #aranyhörcsög #sziriai arany hörcsög
2012. máj. 14. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekik? Szóval 2 hörit egyben tartasz?

Ha igen, akkor

1. Azonnal válaszd őket külön.

2. Vegyél külön-külön nekik egy normális ketrecet vagy boxot, pl. ilyet:

[link]

Vagy ilyet:

[link]

Tehát a mérete az mindenképp legalább ekkora legyen!


Sajtból pedig szerintem nem minden fajtát ehetnek, de amit biztosan adhatsz nekik az a trappista sajt.

2012. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak eredeti nemes francia sajtal szabad őket etetni!!

Abból is csak a 170euró/kg fölötti kategóriából.

Mert különben a kishörcsög beadja a büntetőpert ellened a 4 mancs alapítványhoz!!..

:D

Viszont tényleg nem jó köralakú aqváriumba tenni mert nem tud tájékozódni és megvadul vagy megbolondul bármilyen élőlény ha nincs mozgástere. Még a halak is. Ráadásul az élethosszuk is csökkenhet. Ez viszont komoly..

2012. máj. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nekem törpehörcsögöm van és trapista sajtot szokott kapni. nincs tőle semmi baja.
2012. máj. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Drága franciasajtos válaszoló:) rossz helyen jársz^^

A többi választ pedig köszönöm, és nem , nem tartom őket eggyben:)

2012. máj. 14. 18:55
 5/5 anonim válasza:
Trappista... Azt adj nekik, de ha olyan, hogy a pofazacskójukba szokták rakni mindig a kaját akkor NE! Akkor ajánlom még a tejfölt, vagy a joghurtot. Azt nyugodtan, bárki adhat nekik, először nem nagyon tetszik nekik, nem is nagyon eszik, de valamelyik hörcsög eszi. Egyébként, adj nekik hamlettet, azt megeszik, sőt imádják.... (puffadt nem tudom hogy magyarázzam el, ha nem tudod. :D) Kenyérhéjat is lehet nekik adni, nem értem, mi gond ha adunk PUHÁN... Nem történt semelyik hörcsögömmel semmi baj, mert adtam nekik kenyérhéjat.. 7 tartok hörcsögöket, és szoktam nekik adni... De ha azt akarod, hogy valamit nagyon imádjanak, ott a dinnye. Ott olyan édesen, olyan cukin eszik, hogy csak na. :)
2012. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!