Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm fojton felmászik...

Kirilla14 kérdése:

A hörcsögöm fojton felmászik a ketrec falára/tetejére, és hatalmasakat esik. Féltem, mit tehetek? Van mókuskerekem és minden amire szüksége lehet!

Figyelt kérdés
Fehér hím aranyhörcsögről van szó, alig 2 napja lakik nállam:)

#hörcsög #aranyhörcsög #sziriai aranyhörcsög #fehér hörcsög #hosszú szőrű hörcsög
2012. máj. 15. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Én eleve nem vettem volna olyan ketrecet neki, ami veszélyes...számtalan ilyen ketrecet láttam már, ahol nagyokat tudnak szegények esni. :(

Én azt tenném a helyedben, hogy vennék egy olyan ketrecet amiben nem tud ekkorákat esni.

2012. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tele pakoltam ketrecét faforgáccsal, mostaztán akárhányszor esett.. habár úgylátom már nincs kedve mászni...
2012. máj. 16. 13:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha akkorát esne, hogy baja történe, akkor lesz olyan okos, hogy nem ugrik le. De ha már nincs kedve nagyon ugrálni, akkor minden rendben!! :)
2012. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ha van alatta forgács, nem lesz semmi baja :D bár az enyém leesett már az ágyról (kb sípcsont-középmagasságból:D), továbbfutott a szoba másik végébe. kis hülye :DD
2012. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Minden rágcsáló ezt csinálja, nem kell féltened :)
2015. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!