Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyúl ketrec alja lehet-e járólap?

Nyúl ketrec alja lehet-e járólap?

Figyelt kérdés

Házilag készítek neki ketrecet, és azon gondolkozom, hogy fa vagy járólap legyen-e az alja? Olyan kellene, ami nem szívja be a nedvességet és a nyulaknak is jó. Ötletek?

Esetleg valami más anyag, amivel beburkolhatnám a ketrec alját?



2012. máj. 14. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sokan a ketrec aljába tesznek szőnyeget, mert a műanyagon, és parkettán, meg a legtöbb járólapon elcsúsznak a nyuszik, mivel szőrös a talpuk is. Ebben az esetben ugyan mosni kellene a szőnyeget, de bármi lehetne a ketrec alja.
2012. máj. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kemény talajon talpfekélye lesz.
2012. máj. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor mit javasoltok?
2012. máj. 14. 15:59
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem rágja meg a szőnyeget?
2012. máj. 14. 16:05
 5/16 anonim ***** válasza:
De megrágja. faforgács kell alá
2012. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Jó, de a fa beszívja a vizet, a forgácsot csak a wc-be raknám és a nyuszi nem szereti az almot a ketrecben. Így kell valami, ami nem szívja be a nedvességet, kényelmes és biztonságos. :)


Mi lenne, ha a csempére vagy fára gyékényszőnyeget tennék? A gyékény veszélyes, ha megrágja?

2012. máj. 14. 16:35
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a járólap is jó és még akkor beletehetsz neki rongyokat,hogy puhább legyen és esetleg megtanitod szobatisztaságra,vagy esetleg fa burkolat és bele linóleum :)Az én görijeimnél is linóleum volt,ami nagyon jó,mert simán le lehet törölni és nem szivja be a pisit:)
2012. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igen, de azt ha megrágja, mérgező. :) Féltem szegénykét és azt szeretném, hogy a lehető legkényelmesebb legyen neki. :)

Ezen gondolkozom:

[link]

Mit szóltok?

2012. máj. 14. 16:39
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó, hol lehet ilyet kapni? A mi nyuszinknak műanyag ketrece van, és benne a wc-je. Én csak oda teszek almot. Télen raktam alá kispárnát, rongyot, de mindig lepisilte reggelre. Aztán meguntam az örökös pisispárna mosást, és nem raktam be semmit a keti aljába. Azóta nem pisil a ketrecbe, csak a sarokwc-be. A lábainak semmi baja, de a mi nyuszink benntlakó, és csak éjszakára van bezárva, amúgy szabadon van a szobában.
2012. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, hol fogok neki beszerezni, legrosszabb esetben akár az internetről is meg lehet rendelni, bár az nem a legpraktikusabb megoldás. :) Örülök, hogy jó ötletnek találod!
2012. máj. 15. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!