Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen tanácsotok van egy kis...

Milyen tanácsotok van egy kis patkány és egy nagy macska össze szoktatására?

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az élet nem rajzfilm.
2012. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha sok patkányod van, próbálkozhatsz...

http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=e-ocKv..

De olyan ez, mint kecskére káposztát bízni (és még az se kell, hogy a patti kicsi legyen).

2012. máj. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Platypus ***** válasza:
Ha a macska kijárós, akkor esélytelen, mert akkor számára a patkány kaja. Ha szobacica, akkor talán még sikerülhet, de azért kockázatos. Az egyetlen biztos megoldás, ha a patkányt olyan szobában tartod, amiből ki tudod zárni a macskát és erre mindig oda tudsz figyelni. A macskát felügyelet mellett odaengedheted a ketrechez, és olyankor megfigyelheted a reakcióját.
2012. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szoba macska. Korábban is volt már Degum és vele sem volt nagyon baj amikor kiengedtem, de az nem volt olyan gyakran. Csak most szeretném rendesen csinálni, hogy sűrűbben kinn lehessen a patkány.

(A youtube-on vannak a másikra rácáfoló videók is. Meg a kutyára és a macskára is azt mondják hogy esküdt ellenségek.) Persze tudom hogy ez nem feltétlen ugyan az a kategória.

Igazából az segítene, ha valaki tudna egy "macska értelmező kézi szótárat". Én is jobban tudok reagálni ha tudom mit hogy értelmez a macska. (álltalában)

2012. máj. 17. 15:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért a kutyának a macska nem táplálék.
2012. máj. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt sürgősen felejtsd el, mert a patkányod macskaeleségként végzi előbb vagy utóbb!!
2012. máj. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen párosításom, de én inkább a macskát féltettem... nagyot tud harapni egy pati, ha fél.

Milyen vérmérsékletű a maccs? Mennyire bízik benned a pati? Próbáld ki, hogy ágyra kiteszed őket, a pati mellett van a kezed, ha gond lenne el tud kapni. Nem lehetetlen dolog!

2012. máj. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elég szelíd. Kicsit el is van tunyulva, olyan kis dögönyözhető "duci" cica. A patkány meg szintén kézhez szokott. Nem vad és nem harapós.
2012. máj. 18. 23:45
 9/11 A kérdező kommentje:

Emlékszem amikor még degum volt és ez a cica akkor is kiengedtem a degut mászni a macska meg oda ment és leste. De nem mert nagyon közel menni hozzá. Aztán oda lopakodott és megbökdöste a mancsával mire a degu megfordult a macska meg eliramodott és megint távolról nézte. A degu meg mintha mi sem történt volna ment tovább.

Ugyan ez volt akkor mikor egy kis időre kutya került hozzánk. Sosem eresztette ki a karmát. Néha minket is "megbökdös" ha simogatást vagy kaját akar.

2012. máj. 18. 23:52
 10/11 anonim ***** válasza:
nen nem nagyon probalkoznek, nem arrol van szo, h meg akarna olni a patit, de ha belefeletkezik a jatekba eleg egy kis seb, ami elfertozodik es szegeny patinak annyi, nekem is van egy nagy cicam kijaros, mar hozott haza levadaszott kispatkanyt, de az enyem valahogy telljesen hidegen hagyja, mintha eszre se venne h letezik, volt, h egyutt aludtak az olembe, elesbe nem engednem ossze, mert egy ido utan biztos felkeltene ax erdeklodeset a kis szaladgalo szorlabda a foldon...
2012. máj. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!