Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Normális ez a tenyésztőtől?...

Normális ez a tenyésztőtől? Én meglepődtem

Figyelt kérdés

van eg nyuszim, nagyon szeretem, csak pár hete van nálam, ost jelenleg a szobatisztasággal bajlódunk.

Mondta a tenyésztő, hogyha bármi kérdésem van irjak neki.

Irtam neki kedvesen, hogy milyen 5letei vannak a szobatisztaságra. tud-e segiteni.

Erre irta tök tirpák módon, hogy elégedetlennek érzi a levelemet, és hogy félti a nyulat, nem akarja hogy baja legyen mellett, vigyem vissza hozzá :O


2012. máj. 18. 09:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*baja legyen mellettem.
2012. máj. 18. 09:43
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem normális szerintem! Ha tényleg normálisan írtál neki, akkor nem így kellett volna reagálnia! Nekünk tengerimalacaink vannak, és szintén tenyésztőtől vettük őket! Már több emailt is írtunk neki, tanácsot kértünk! Mindig rendesen visszaírt! Szóval szerintem nem normális!
2012. máj. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
eddig normálisan válaszolt... mostmeg ilyet ir... mire föl adnám vissza a nyuszit? miért azthiszi pörköltet főzök belőle??? O.o
2012. máj. 18. 09:50
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak rossz napja van! :) Eszedbe ne jusson visszaadni!
2012. máj. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg be tudod másolni ide azt, amit írtál? Így könnyebb lenne megítélni, hogy jogos volt-e a dolog.
2012. máj. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem írd vissza neki, hogy ha nem segít, kénytelenek lesztek pörköltöt főzni belőle:)
2012. máj. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Másold be a levelet, megfejtjük, hogy mi lehetett az oka, hogy ilyen hülyén válaszolt. Lehet, hogy valami olyat kérdeztél, ami szerinte alapvető. Csak azt felejti el, hogy ő sem profiként kezdte.
2012. máj. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami olyan lehetett benne, amit félreérthetett. Másold be!
2012. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtató, hogy nem másoltad be...
2012. máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem volt olyan kedves az a levél...
2012. máj. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!