Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen időnként takarítsam a...

Milyen időnként takarítsam a tengeri malacom?

Figyelt kérdés
elég hetente vagy ritkábban,sűrűbben kell??
2009. jún. 27. 12:33
 1/8 anonim válasza:
Én 3-4 naponta cserélem az almot, és hétvégén van a nagytakarítás. Egy hét alatt elég sok vizelet összegyűlik az alomban, szaga is lesz és nem is egészséges. Ha mást nem, legalább 1-2 naponta az átázott alomrészt cseréld friss forgácsra. ez max 5 perc és a malacok is meghálálják.
2009. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam amikor a szép fehér forgács már nagyon elszineződik. Most még pici malacaim vannak, őket elég hetente. De a nagyokat 3-4 naponta kellett.
2009. jún. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ahogy gondolod én 10 naponta szoktam a kicsikét amugy ha érzed a kellemetlen szagot vagy sok az ürüléke akkor.
2009. jún. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez nagyban függ a ketrec méretétől.

Egy 90x60x50-es ketrecet elég hetente, 10 naponta takarítani, de a kisebbeket persze sűrűbben kell.

2009. jún. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 3-4 naponta szoktam a féléves malackámét takarítani.Neki is jobb ha nem a saját pisijébe fetreng egy hétig.
2009. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem a malacot takarítanám hanem a ketrecét :D
2009. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
képzeld terráriumban van úgyhogy szívtad:s
2009. júl. 9. 21:11
 8/8 anonim ***** válasza:
tök mind1 miben van, akkor is hülyeséget mondtál
2009. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!