Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Pécs környékiek! Hol tudnék ...

Pécs környékiek! Hol tudnék szoptatós anyanyulat találni?

Figyelt kérdés
3 elárvult mezei kisnyúlnak lenne szüksége pótmamira, az anyukájukat lelőtték :(

2012. máj. 18. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha minden kötél szakad, akkor próbálkozz kisállat kereskedésben, ha most van a nyusziknál szaporodási időszak, akkor biztos van "kismama". Hívj fel párat, hátha... Bár azt sem tudom, hogy milyen a mezei nyúl, olyat tenyésztenek e kisállatboltban. Nem értek a nyuszikhoz.
2012. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem nálam vannak a kisnyuszik, csak próbálok én is segíteni.

Róluk van szó:

[link]

2012. máj. 18. 18:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Pontosítom a kérdést, mert nem jól került kiírásra. Tudtok szoptatós anya nyulat Pécs környékén?
2012. máj. 18. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:

A mezei és az üregi nyúl között nagyon sok a különbség. Jóval fejlettebben jönnek világra, mint az üregi nyulak. (A házi nyulak is az üregi nyúltól származnak, a mezeihez semmi közük.) Így nem tudom, hogy egyáltalán befogadná-e. Szerintem próbáld meg mesterségesen táplálni a kicsiket, a béranyaság csak akkor működik, ha az első napokban, egy korú kölykök közé teszed. Most már szerintem reménytelen.


Itt találsz infót a mesterséges etetésről:

[link]


Sok sikert! Remélem túlélik a kicsik.

2012. máj. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy, de nem nálam vannak a nyuszik, fb-on találtam a hirdetést, gondoltam próbálok segíteni itt is... Remélem megmaradnak.
2012. máj. 19. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!