Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kaptam egy tengerimalacot,...

Kaptam egy tengerimalacot, fiu és kb 1 éves lehet. Kisállat kereskedésben vették, igyhát nem volt kézhez szokatva és most mikor fel szeretném venni a kezembe akkor sir és szabadul. Probáljam meg a kezembe venni, vagy ne kényszeritsem?

Figyelt kérdés
Eszik a kezemböl és engedi hogy megsimogassam, de látszik rajta ,hogy nagyon fél. Mit tanácsoltok, mit csináljak??

2012. máj. 22. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy tegnapi kérdés, olvasd el az odaírt válaszokat is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__2985770-m..

2012. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy hónapja vannak nálam a malackáim, ők is még nagyon félnek! Idő kell neki, hogy megszokjon téged! Először még új helyen van, attól is fél! Sokszor vedd ki, rövid időkre, adjál neki egy kis finomságot is, és akkor hamarabb megbarátkozik Veled! De sajnos egyedül magányos lesz, nem lesz olyan jókedvű malacka! Mindenféleképpen kéne mellé még egy kisfiú!
2012. máj. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
kicsit többet törődj vele akkor nem fog félni!
2012. máj. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!