Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet az egérrel?

Mi lehet az egérrel?

Figyelt kérdés

1 hete annó a macskám bevette a szájába de kikütpe utánna smemi baja se volt

2 napja szotyi magot eszik és már 1 napja meg se mozdul csak remeg ,forgácsokat pakolja a szájával meg dőlöngézik

nem futkároz már .. fejét rázza ide oda

mint aki reszket a hidegtől ..

mitől lehet ez ?



2012. máj. 22. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

Már ne is haragudj, de te normális vagy??

Macskát tartasz egér mellett?

Csodálkozol hogy az egérkének baja van?

És ráadásul benne volt a macskád szájába? Te jó ég! Szegény kisegér! :(((

Miért vagy ilyen felelőtlen, miért kockáztattad meg azt az amúgyis rövid kis életét? :((

Azonnal vidd el dokihoz, hátha még tudna segíteni rajta!

A macskát pedig tüntesd el, add oda valakinek!

2012. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Előfordul az efféle baleset, ha macska és egér is van a házban, nekem is van kutyám, macskám, 2 fehér egerem, és 2 tengerimalacom, de a terrárium tetején rács van, és el vannak különítve a macskától. Nem tudom, hogy került a macskád szájába, jobban is vigyázhattál volna.

Arra meg ne is hallgass, hogy tüntesd el a macskát. Idióta amelyik azt mondja, érzéketlen, fel sem fogja, hogy mit mond.Jó hogy nem én is eltüntetném az enyémet, vagy a kutyát, mert van macska. hahaha. A macska ragadozó, ennyi.

Lehet sokkot kapott, vidd el állatorvoshoz.

2012. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tartottam egereket macska mellett úgy, hogy nem volt semmi bajuk, de azt tudnod kell, hogy az egér társas lény, és csak úgy érzi jól magát ha még legalább 4-en vannak, é és legyen neki bent kis faházikója egy üveg akváriumon belül. Mondjuk nekem szaporodott vagy 30 egerem aztán levittem a boltba eladni.. és a kedvenc kajájuk a nápolyi volt :)
2012. máj. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fuzzi ***** válasza:
1#Nekem 2egerem van macska mellett! Annyi az egész hogy zárd be a szobád ajtaját ne tudjon bemenni as macsek. ÍRj nekik: rágcsamentők. Ők bizti tudnak segíteni :)
2012. jún. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!