Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak egy baba egérrel...

Mit csináljak egy baba egérrel akit most találtam?

Figyelt kérdés
találtam egy kisegeret az utcán, vártam egy darabig, anyja sehol nem volt, hazahoztam, szeme már kinyílt, mivel etessem? túl fogja egyáltalán élni az anyja nélkül? tehéntejet ihat?
2010. okt. 29. 14:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
13%
Add a macskádnak:D
2010. okt. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mindenképpen tartsd melegen, amúgy tud rendesen menni vagy csak dülöngél?
2010. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

1 válaszoló: ne hülyülj már!:D

Vegyél neki direkt egereknek tápot!

2010. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha már kiszőrösödött, akkor valószínűleg nem fog meghalni egyedül ha szabadon engeded. Ha még csupasz, akkor nem tudom, hogy mi legyen. :S
2010. okt. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%

baba egér XD

kitudja milyen göthös betegséget hordoz...én otthagytam vna

2010. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
már kiszőrösödött, de dülöngél
2010. okt. 29. 14:43
 7/23 A kérdező kommentje:
helyesbítek: nem dülöngél, nem nagyon mozog, de lélegzik és a szeme nyitva van
2010. okt. 29. 14:44
 8/23 kisnita ***** válasza:
100%

Nyugi túl fogja élni. Az egerek/hörcsögök és más rágcsálók nagyon életre valóak. Gondold csak el, hogy már 1-2 napos korukban mikor még a szemük sem nyílt ki rágcsálják azokat a magokat amiket az anyjuk a fészekbe hord.

Tartsd melegen adj neki enni, magokat, zöldségeket és ne izgulj semmi baja nem lesz!

2010. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
15%
Add a macskának,vágd le a fejét vagy fujtsd bele vízbe!!!Betegségeket hordozhat! Amúgy hol találtad? Mert ahol volt ott valószínűleg van még több is úgyhogy szerintem vegyél egérfogót ha olyan helyen van!
2010. okt. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Bélelj ki egy dobozt, csinálj rá lélegzőlyukakat és béleld ki vattával, rakj bele neki kukoricát(száraz) búza... és ne nyisd fel a doboz tetejét, szegény biztos nagyon fél. Ha hallasz motoszkálást akkor jó. Csak vigyázz nehogy elfusson XD
2010. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!