Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ezt miért csinálja a hörcsögöm...

Ezt miért csinálja a hörcsögöm? Megfog halni? SOS

Figyelt kérdés

2010 május 18.-án kaptam meg,szóval 2 éves.(Előtte nem tudom mennyit élt szóval lehet hogy idősebb)

Mostanában nagyon sokat alszik,keveset iszik.Régen imádta az almát most hozzá se nyúl. Úgy kell ráerőszakolni. A szeme mindig félig csukva van.Kijönni se szeret már annyira viszont ha mégis akkor ugyanúgy futkos mint régen. Nincs lefogyva,szép a bundája. Pár napja elkezdett rángatózni és ilyen furcsa röfögő hangot kiadni,főleg akkor ha benyúlok hozzá.Mi lehet a baja? Ugye még nem hal meg?


2012. máj. 24. 11:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=RDfZRjZo4vI


Na találtam egy videót.!Dettó ezt csinálja. Ugyan ilyen hangokat ad ki. Mi ez?? Valaki segítene?

2012. máj. 24. 12:20
 12/14 Sn0wf0x ***** válasza:

Ez nem veszélyes én másra gondoltam, lehet nem lesz gond. Ha egyébként ránézésre minden rendben van a hörivel nem biztos, hogy kell aggódnod. Olvastam pár külföldi fórumot.


[link]


itt pl a csajnak pont az a kérdése mint neked, a válasz pedig, hogy ez normális a hörcsögöknél minden korban, de kiválthatja stressz, vagy megváltozott étrend esetleg alom, sőt bármi ami újonnan kerül a ketrecbe. Ő is azt írja, hogy ha ezen kívül más rendellenességet nem veszel észre, nem kell félni :)

2012. máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Sn0wf0x ***** válasza:
100%
Nekem volt több hörcsögöm is, de ezt még egyik sem csinálta, szóval nekem még új a dolog.
2012. máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
hát nem tudom.Remélem nem lesz komolyabb baja.De ha holnapig romlik az állapota egyből orvos. Nem akarom még elveszíteni mert nagyon szeretem
2012. máj. 24. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!