Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacomnak nem elég...

Tengerimalacomnak nem elég ennyi kaja?

Figyelt kérdés
Szóval reggel kapott 2 nagy gerezd almát, délután 5 körül egy szelet paprikát. Most már megint a kajáért visit. Amúgy széna és táp mindig van előtte. És egy 4-5 hónap körüli lány malac. Szerintetek nem elég neki ennyi kaja? Sokan napi 1x etetnek,ő 2x kap,mégse elég?
2012. máj. 24. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég az neki mindig visitanak :D am csak megköszöni meg beszél hozzád én olyankor vissza szoktam fütyülni neki azt szereti am saláta a kedvence!
2012. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Zöldségből,gyümölcsből többet adj neki ha nincs előtte víz!Ez semmi amit ma adtál neki.
2012. máj. 25. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez neki nem elég, kevés a zöldség/gyümölcs :s Én kevésnek találom! Annyit kell neki adni, amit egy fél óra alatt megeszik!
2012. máj. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Víz van előtte mindig! Jó,akkor többet adok majd.
2012. máj. 25. 11:45
 5/6 anonim ***** válasza:
a tengerimalac egy aljadék. az enyém is csak egy szelet almával kezte. majd egy egésszel. majd egésznap egy kigyóuborkát. de csak akkor visitott ha éhes volt (egésznap) szal ne kapasd el
2012. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért nem értem,hogy azt irjátok,hogy nem elég neki ennyi,amennyit irtam,mert azt olvastam és úgy tudom,hogy a széna a fő tápláléka, és elég naponta 1x zöldséget adni neki. Egyszerre meg nem birna többet enni,mint amennyit és irtam 1 napra. Bele se férne annyi kaja,mint ő maga.
2012. máj. 25. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!