Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacomnak szeretnék...

A tengerimalacomnak szeretnék 70 centis ketrecet. Valaki tud esetleg valahol (használtan) jó áron?

Figyelt kérdés
Lemértem és ez a max méret, ami még befér a mostani helyére. Nem sokkal nagyobb mint a jelenlegi, ezért is lenne jó használtan, olcsón. Viszont biztos örülne picivel nagyobb helynek. :) Láttam 100 centiseket már 4000 alatt, 2 ajtóval meg minden, de az sajnos nekünk túl nagy. :(

2012. ápr. 6. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minél nagyobb, annál jobb a cucunak. 100 cm-es miért nem jó? Vaterán vannak jó ketrecek, aránylag olcsón
2012. ápr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Írtam hogy lemértem és nem fér be...
2012. ápr. 6. 10:59
 3/12 A kérdező kommentje:
Vennék én 100 centiset is, nem a pénzen múlik. Csak azt max az udvaron tudnám elhelyezni.
2012. ápr. 6. 11:00
 4/12 anonim ***** válasza:

nem tudsz arrébb tolni valamit? vagy valami más hely?

amúgy tengerimalacnak minimum 100-as kell

2012. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem, semmit. Nem kell neki minimum 100-as. 100-ba már kettő is mehet, nálam ő egyedül van. Viszont az is tény, hogy minél nagyobb, annál jobb. De kinek mit a lehetőségei. Nekem 100-as nem fog beférni a szobámba.
2012. ápr. 6. 17:47
 6/12 anonim ***** válasza:
de eleve nem szabad őket egyedül tartani!!tehát mindenképp kellene mellé még1
2012. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy társas állatok, viszont ő nagyon jól elvan egyedül is. Nem hiszem hogy én vagyok az egyedüli, akinek nincs a malacának társa. Sajnálom. Valószínű ha lenne egy hatalmas házam, nagy szobával, mindennel, nem egy tengerimalacom lenne csak. Viszont amint írtam, max egy 70 centis ketrec fér a szobámba. Még nincs 1 éves, így eddig a kisebb is elég volt. De 100-ast akkor se tudok berakni, és a 70-esbe meg 2 malacot nem tudok tartani.
2012. ápr. 7. 09:29
 8/12 anonim ***** válasza:

nem tudod megoldani, hogy 80cm-es ketrecet tudjál venni? mert abban meglenne végülis a 2, még mindig jobb ha 70-80-asban 2-en vannak mint, hogy egyedül legyen.

itt van néhány:

[link] ennél van hozzá malac is tehát már nem lenne egyedül...

[link]

[link]

[link]

2012. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Az elsőnél nagyon édes malacka jár hozzá. :)) Meg még a 3., ami árba is jó nagyon. Az a baj, hogy pici a szobám. Van benne az egyik falon egy ilyen polcos bútor, sok sok különböző méretű polccal. Ennek pedig van egy kivágott alsó része. Ezt így nehéz elképzelni, de abba van a malacka. Mármint mindenestől. :)) És ez 75 centis. Innentől sajnos a szobába se ki, se be semmi. :((
2012. ápr. 7. 10:55
 10/12 anonim ***** válasza:

jahh értem és azért kell, hogy 70cm-es legyen, hogy elférjen az itató...

mondjuk szerintem ha veszel egy 70-es ketrecet és mondjuk 2 naponta kiengeded őket futkározni akkor jöhetne mellé még1:)

2012. ápr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!