Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm haldoklik. Mit...

A hörcsögöm haldoklik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
ma voltam vele állat orvosnál aki azt mondta hogy ne várjak csodát,mert már nagyon a végét járja.Kapott szurit hogy könnyebben vegye a levegőt,de látom rajta hogy nagyon szenved.csak fekszik és gyorsan veszi a levegöt.Ha simogatom odéb vánszorog,de nem akarom hogy egyedül szenvedjen.hogy segíthetnék neki? A szívem szakad meg érte.
2012. máj. 25. 09:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
na mindegy.most megyek megveni. köszi a segítséget
2012. máj. 25. 12:34
 12/19 A kérdező kommentje:
sziasztok:))) képzeljétek el ma reggelre felélénkült.Nyújtózkodott a kezemért hogy vegyem ki.Föl alá szaladgált.Magától evett almát magától ivott.Most visszafeküdt aludni,de remélem ez nem csak egy átmeneti állapot,és tényleg kezdi jobban érezni magát.Próbálok úgy tenni mintha semmi baja nem lenne,nem gondolok arra hogy mi lesz ha elkell temetni,hisz mért is kéne? nincs semmi baja :)
2012. máj. 26. 08:36
 13/19 anonim ***** válasza:
Hány éves? Egyébként szerintem már jobban lesz! Nagyon erős kis jószág lehet! :)
2012. máj. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
hát fogalmam sincs.Kettő már biztos elmúlt mert 2010 május 18 án kaptam és nem tudom mennyit élt előtte.
2012. máj. 27. 10:29
 15/19 A kérdező kommentje:

hát fogalmam sincs.Kettő már biztos elmúlt mert 2010 május 18 án kaptam és nem tudom mennyit élt előtte. Ma is élénk volt,de aztán utána mindig elpilled.Viszont magától eszik iszik :))

és reggel kiis vettem mert belemászott a kezembe :) olyan kis édes.Főleg mikor a képembe ásít:) nagyon szeretem

2012. máj. 27. 10:31
 16/19 anonim ***** válasza:
Biztos megviselte szegényt a betegség. Az nagyon jó, hogy eszik, ráadásul fiatalka még, úgyhogy nem hiszem, hogy most már baja lenne. :) Nagyon édi lehet! ;)
2012. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Most is jól van? :) Erős kis jószág ő, pont mint az enyém volt anno. :)
2012. jún. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
nem.Végül feladta a kicsikém:( De nagyon erős kislány volt végig.2 napig küzdött majd pénteken feladta.Nagyon hiányzik
2012. jún. 3. 11:42
 19/19 anonim ***** válasza:
59%
Jaj, szegény! :'(( Részvétem! Két évesen szegény már öreg volt, de legalább úgy ment el, hogy szerették, és gondoskodtak róla! Nagyon erős lehetett, ha eddig küzdött!
2012. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!