Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fürdethetem a hörcsögöm?

Kirilla14 kérdése:

Fürdethetem a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Tudom buta kérdés..
2012. máj. 25. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak nyáron fürdesd a hörcsögöd amikor meleg,jó idő van!!!!


Csapban,lavorban vagy amiben éppen szeretnéd fürdetni a kis jószágot engedj langyos vizet(de előtte egy kicsit mosd ki azt amiben meg akarod fürdetni de vegyszer mentesen)kb. annyit ,hogy kicsit leérjen a lába!Utána vizezd be mindenét csak a fejét ne (főleg ha valami szappanal mosod)!!!!!Óvatosan lehet egy fél borsószemnyi tüsfürdővel vagy folyékony szappanal megmosni a hátát hasát hog ne legyen annyira büdi,csak vigyázz nehogy egyen belőle,lenyalja magáról vagy a szemébe menjen mert meg is vakulhat tőle!!!!!!Ezután jó alaposan mosd le róla a szappant(ha azzal is megmostad)nehogy le tudja nyalni magáról mert bele is halhat!Mindezek után egy kis törölközőbe bugyoláld be és egy kicsit szárítgasd nehogy megfázzon!Nehogy vizesen rakd vissza a helyére!Fontos ,hogy hajszárítóval NEM SZABAD megszárítani mert nem jó neki!


Mindezekhez még leírok 3 dolgot amit ne csinálj fürdetés közben és után:


1.Fürdés után ne vidd huzatos helyre mert megfázik és meg is halhat!!!!


2.Fürdetés közben ne hagyd soha egyedül a hörit!!!


3.Hajszárítóval sose szárítsd,és szappannal csak óvatosan mosd meg!!


Forrás: [link]

2012. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én inkább a mosószer- és szappanmentes fürdetést ajánlom, attól nem lesz baja, sőt, még talán élvezi is majd.

Viszont, ha azt látod, hogy nem tetszik neki, és próbál menekülni, akkor vedd ki, ne erőltesd!

Arra figyelj, hogy meleg legyen, nehogy megfázzon! ;)

2012. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fürdőhomoktól is tiszta lesz, és még boldog is...
2012. máj. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ki fogom próbálni:)
2012. máj. 27. 14:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha meleg idő van, nem lesz semmi gond. :)

Nagyon aranyosak, ahogy kavarnak a lábukkal. :DD

2012. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem! Nagyon könnyen tüdőgyulladása lehet. Tud ő magától is fürdeni
2012. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!