Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha nem tudok fizetni a hörcsög...

Ha nem tudok fizetni a hörcsögöm kórházi ellátásáért akkor kiadják a hörcsögömet?

Figyelt kérdés
Nem mondták hogy mennyibe fog kerülni, és én nem tudok több 10000 Ft-ot fizetni érte. Vagy ha mondom hogy nagyon szegények vagyunk akkor megértik? Arról van szó hogy valószínűleg a tüdeje sérült meg egy esés miatt. Most mi lesz a hörcsögömmel?
2012. máj. 26. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Ki nem fizetnék érte ennyi pénzt.Kétezerért vegyél másikat.
2012. máj. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Az állatorvos sem fogja a saját zsebéből kifizetni a gyógyszer/injekció árát... Ha kell a kezelés azt ki kell fizetned. Előre meg kell kérdezni, mennyibe kerülne várhatóan egy hörcsög kivizsgálása, esetleg kezelése. Telefonon is meg lehet kérdezni, nem kell odamenni.

Egyébként valószínűleg igaza van az elsőnek, hogy olcsóbb másik hörcsögöt venni.

Vigyázz rá jobban.

2012. máj. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hívd fel a dokit és mond meg neki mennyi pénzed van, meddig mehet el.

A gyógyszer nem drága, csak a vizsgálat, és a doki munkaideje.

Ha találtál egy dokit aki a hétvégéjét höri életmentéssel tölti, az szereti az állatokat, nem dobja kukába, azért mert kevés a pénzed. :)

Hívd a dokit! Ne izgulj!

2012. máj. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Felhívtam, azt mondta hogy valószínűleg meg fog halni, mert súlyos belső sérülései vannak, megsérült a tüdeje és a mája is, meg a fejére esett. És nem kell érte fizetnem, nagyon rendes orvos, de ha meghal akkor visszaadja nekem? Mert én nem szeretném meghalva látni.
2012. máj. 26. 12:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha megkéred, akkor biztosan megérti, hogy nem szeretnéd meghalva látni.
2012. máj. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Majd megkérdezem kedden. az orvos azt mondta hogy elég kicsi arra az esély, hogy túlélje, de ha túl is élné, akkor is sok

idő alatt, majdnem az egész életét végigszenvedné,hogy felépüljön rendesen, úgyhogy lehet hogy elaltatja. :(

2012. máj. 26. 14:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Részvétem! és ne hallgass azokra akik azt mondják hogy ez csak egy állat meg hogy nem ér meg ennyit... ez butaság. :) én se gazdag családban élek és tudom milyen érzés :/ ez volt a kutyánkkal is :( és csodálatra méltó hogy mit meg nem teszel a kis hörcsögödért <:) én most fogok kapni egyet... de várj.. megnéztem a dátumot... öhmmm... végül is mi lett a hörcsögöd sorsa? Remélem meggyógyult szegényke! :/
2012. jún. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

engem is érdekel,mi a sorsa!légyszi írd le:)

mostmár izgatottan várom hogy sikerült-e neki:/

2012. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!