Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vissza lehet még hozni?

KOKO007 kérdése:

Vissza lehet még hozni?

Figyelt kérdés
Volt egy tengerimalacom, de sajnos 4hónapja megdöglött. azt szeretném megtudni, hogy vissza lehet-e még hozni a való életbe?( A fekete mágiát nem díjazom! )

2012. máj. 30. 18:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát, van benne valami...:D
2012. máj. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mekkorát röhögtem ezen a témán xD
2012. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az egyetlen! xD
2012. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát,már lemondhatsz róla.Amikor haldoklott keríthettél volna egy vámpírt,akkor örökké élhetne XD
2012. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
44%
Jaj, ne is mondd. :D Egy 100 lóerővel száguldó vérszívó tengerimalac? Nagyon beteg lenne! xD Ja, és sziporkázna a fényben, mint a "tvájlájtban". :P
2012. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem! Sajnos már nem tudod visszahozni. Nyugogtan eltemetheted, ettől még nem fogja magát távol erezni tőled. A szivedben mindig tovább él, és az emléke a tiéd, amit senki nem vehet el tőled.
2012. jún. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2. oldalon az ötödiknek (én mondtam a vámpírosat) De tök poén lenne és a szőre eltakarná a ragyogást....különben is, lehet hogy "vegetáriánus" lett volna. És mókusokat meg Bambikat enne (ezt a vámpírnaplókból vettem Damon-tól)
2012. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!