Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma vettem észre, hogy van egy...

Ma vettem észre, hogy van egy egér a szobámban. De holnapután el kell utaznom két hétre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Albérletben szobát bérlek. A főbérlőm szerint sose volt még egér a házban. És a főbérlőm is elutazik holnapután egy hétre. Mit tehetnék? Ha csapdát veszek, és kirakom, az használ? Ha nem, milyen károkat okozhat a két hét alatt?
2012. jún. 6. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Vegyél egy élvefogó csapdát, azonnal meglesz a kisegér. Nekem volt egy valódi házi egerem, megtartottam. Amikor kiszökött, akkor az élve fogó csapdába mindig bemászott, így tudtam megfogni. De ne bántsd!
2012. jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Mi 1 hete vettük sézre h a nappaliban 1 egérke szaladáglt. Bekergettük nagynehezen a fürdöszobába és agyonütöttük! Nem evszem állatkínzásnak hisz midnent tönkre tesz..szét rágja a kábeleket..ugyhogy msot bocsánat az állatvédőktől...de még ha a kábelt nem is nézem..azért a kishugomat nem szeretném ha megfertőzné minden betegséggel :)
2012. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 klopusz ***** válasza:

Szia!

Kárt bármilyenfélét okozhat, hiszen mindent szétrág, legyen az fából, papírból, műanyagból.

Tegyél ki csapdát kajával, ne olyasmit, amibe belepusztulhat, mert egy hét után igen érdekes szag lesz a lakásban, szóval olyanfélét, amiben eléldegélhet.

2012. jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nálunk a kis kompótos tál fél dióval alátámasztva jött be.

A féldió ehető fele a tálka belseje felé nézzen. És ha nem akarsz egy egeret többször is elkapni, akkor tegyél alá egy CD tokot, és azzal együtt emeld fel a rendszert...

Jó messzire vidd el otthonról, mielőtt felemeled a tányért, mert irtó gyorsak. Sanszos hogy meglép, és előbb ér haza mint te. :)

Oda tedd, ahol a nyomait látod. 1 éjszaka elég, hogy többször is elkapd, ha elsőre meglépne. :)

2012. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ma vettem két hagyományos, rugós egérfogót 1 euróért (kettő volt a csomagban). Kiraktam őket, az egyikre csokit, a másikra gépsonkát. A főbérlőmet megkértem, hogy ha egy hét múlva visszajön, nézzen be, el van-e kapva az egér a csapda által, az esetleges szagok miatt. Perpillanat nincs időm többre.
2012. jún. 7. 17:21
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
KEGYETLEN!!! :((((
2012. jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6: Nézd, Amerika egyes államaiban megölheted azt, aki betör hozzád. Az én szememben ez is hasonló.
2012. jún. 9. 09:45
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

06-08 17:47:

Esetleg írhatnál egy címet, és akkor oda hordjuk a lakásodba az élve elfogott egereket.

2012. jún. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ejj,ez nemszép dolog.Inkább meg kellett volna etetni.
2012. jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon ügyesek vagytok!Rengeteg betegséget hordoz egy egér..ne védjétek már őket...tönkre teszik a lakást..szét rág mindent..Én 3 vastag kesztyűben fogtam meg egy egeret és szappannal meg még flóraszeptet is nyomtam a kezemre de még akkor is úgy éreztem, hogy kezet kell mosnom! de ha véditek menjetek el szerencsétlenhez fogjátok meg az egeret azt etesd! :) Hátha 1-2 hónapon belül valami furcsa betegségben meghaltok! :) kegyetlen..de ez az igazság :)
2012. jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!