Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek, ha sánta hörcsögöt...

Mit tegyek, ha sánta hörcsögöt vettem?

Figyelt kérdés
sziasztok! most vettem egy hörcsögöt, amiről utólag kiderült, hogy sántit, meg szerintem nem is hall, meg talán vak is... vigyem vissza? a kérdés komoly!

2012. jún. 7. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát , nem kellett volna megvenni így. Ha jófej az eladó akkor ad másikat, de ha ne akkor elküld hogy ő nem adhat másikat. Ha gondolod tartsd meg , és legyél el vele amíg él
2012. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nevezd el Alfonznak!
2012. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
szeresd a szerencsétlent
2012. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nekem nincs bajom vele tényleg, engem nem zavar, csak az zavar, hogy már hörcsöggel is átverik az embert! milyen világot élünk?
2012. jún. 7. 21:19
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Pff. Na az ilyen embereknek nem való állat. Még egy hörcsög sem. Attól, hogy nem beszél, vagy nem nyal vissza, mint a kutya, attól ugyanúgy élőlény. Akiért ha felelősséget vállalsz, akkor vállald akkor is, amikor kiderül, hogy vak, vagy süket... Amúgy ezt egy hörcsögnél hogy veszed észre? Nem táncol kézjelre? Vagy nem pitiz, mikor a nevét hallja? Jézusom, mit vársz egy hörcsögtől? Viseld így is ezt az egészet, ha megvetted, akkor az már a tiéd, foglalkozni kell vele... Bár szerintem két hörcsög között nincs sok különbség, akkor sem, ha vak, vagy sánta..
2012. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
szerinted tehát az eladónak a kishörcsögöket végig kéne nézni, kivizsgálni, és amelyiknél van érzékszervi hiba azt falhozcsapni, vagy mi?
2012. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, te hülye vagy. Neked meg kérdező azt üzenem, hogy szeresd őt. Biztosan oka van annak, hogy őt kaptad.
2012. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ne huszárkodjunk szerintem... azért feltételezem, hogy süket és vak is, mert kis dobozban adták és nem vette észre, hogy levettem a tetejét a doboznak, csak miután ráfújtam, akkor gondolom érezte a levegőt és úgy jött ki... utána teszteltem is, csettintettem mellette, de semmit nem reagált. de lehet lehet, hogy csak új volt neki a környezet ezért nem tudott mit kezdeni vele
2012. jún. 7. 21:25
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes válaszokat, a kevésbé értelmeseket is. megtartom persze, csak gondoltam hátha adnak egy bónusz forgácsot:D
2012. jún. 7. 21:27
 10/14 anonim ***** válasza:
"a mama azt mondta, hogy mindig az a hülye aki mondja." :D
2012. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!