Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi legyen a kislány nyuszim neve?

Beagle23 kérdése:

Mi legyen a kislány nyuszim neve?

Figyelt kérdés
Nem régen kaptuk:-)édes,bájos,kedves,puszilkodós,sosem rosszalkodik:D a kisfiam babának hívja,a férjem kunta kintének:-D de csak szeretnék neki egy cukor bájos nevet ha már ennyire szeretjük.

2012. jún. 9. 12:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Cuki, Lufi, Pufi, Puding, Pompom, Bonbon/Boni
2012. jún. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy:-)Én is gondoltam a Cuki névre mert annyira édes:)köszi szépen!!!valami igazán különlegeset szeretnék,és ez is felkerült a listára:)
2012. jún. 9. 12:53
 3/17 A kérdező kommentje:
Egyébként világos barna színű-bézs,olyan mint egy kis kutya,állandóan rohan utánunk a lakásba:)ölben alszik,és ahol ér puszil minket:D nagyon szereti a hasát.valami olyasmikre gondoltam mint a Csoki(de az mégsem csajos),Cuki,Puszedli,Masni,Muffin-de az meg inkább fiús..egy halál nyugodt jószág,én még nyúlba nem láttam ilyet..:D
2012. jún. 9. 13:24
 4/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én is pont most kaptam nyuszit, aki egyébként fiú, de ha lány lett volna én Lucy-nak hívtam volna. Lucy, Luca, Lucus :o)
2012. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem is Cuki, akkor lehetne Sookie (Szuki). Van egy ismerősöm, akinek border collie-ja van és Dzseni a hivatalos neve, mármint a hivatalos behívó neve, de Zseninek hívják sokszor. :)
2012. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Bolyhos, Puding, Karamell, Ánizs, Tofifee :)
2012. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
ismertem egy nagyon édes nyuszkót, ő volt Manna, aki a szobánkban lakott :))
2012. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
hehe, hehe lesz ő még kamaszabb is, mint bármelyik gyerek :) most mekkora?
2012. jún. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Pindúrka---6hetes:D minden nap egyre kedvesebb:-)volt már nekem előtte egy nyuszim,csak ő fiú volt.ég és föld:)annyira aranyos hogy egyszerűen meg lehet zabálni amikor két lábra áll és tekinget mint a nyuszika a bambi rajzfilmbe:D
2012. jún. 10. 00:18
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk két nyuszkónk van, két lány, egyik 6 másik 5 éves. Az egyiket mi neveztük el, Lili, a másiknak már adott volt neve, a tenyésztő nevezte el, Ő Sziszi. Első nyuszinkat pedig Töpikének hívták. Életemben egyszer hallottam egy tündéri, felejthetetlen nevet, a törpenyuszis fórumon, mindenki el volt ájulva tőle, és a nyuszira nagyon illatt a neve. Bézs színű oroszlánfejű szépség, a neve Barack!

2012. jún. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!