Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak vele? A nyuszim...

Mit csináljak vele? A nyuszim szerelmes a lábamba?

Figyelt kérdés
:D komolyan kérdezem. 4,5 hónapos fiú nyuszim van, kb 1 hete jöttem rá, hogy fiú :D nagyon hozzám van szokva, mindig jön utánam, a házban lakik, a fürdőszobában van doboza tele szénával oda pisil/kakil. ha meglát egyből fut oda hozzám /ha éppen nem túl lusta/ és rohangál a lábam között és makog közben meg az orrával nyomkodja a lábam. 1 hete pedig ha hagynám meg is dugná a lábam :D mit csináljak vele? :D

2012. máj. 28. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Ivarérett. 8-asokban fut a lábad körül közben meg makog akkor udvarol.A bökdösés meg azért,hogy foglalkozz vele.

Nem nagyon lehet mit tenni.Ha nagyon zavaró lesz akkor az ivartalanítás van.De csak 8hónapos kor után.

2012. máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rakj a közelbe egy plüssöt, hátha azt választja a lábad helyett..:)
2012. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább ivartalaníttasd. Sokkal jobb lesz neki, hidd el, és az orvosnak rutinműtét. És ez a probléma is megszűnik. :D
2012. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? csinos és szép a lábad? akkor én is csinálnám :D
2012. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na utolsó, ez azért durva volt, nem gondolod? :D
2012. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Haha, nagyon vicces :P :)) Köszönöm a válaszokat..., de féltem szegényt, oké, hogy rutinműtét, de biztos fájna neki... de utánaolvasgatok még azért:)
2012. jún. 20. 20:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Arra figyelj,hogy jó nyulas dokihoz vidd,ha ivartalanítás mellett döntesz.Törpenyúl.hu-n van fent egy nyuszis dokis lista.
2012. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. Szerintem még megmarad neki a dolog, mert havonta kb egyszer fordul elő vele a nagyon kanos korszak. :)
2012. szept. 1. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!