Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi legyen a kislány nyuszim neve?

Beagle23 kérdése:

Mi legyen a kislány nyuszim neve?

Figyelt kérdés
Nem régen kaptuk:-)édes,bájos,kedves,puszilkodós,sosem rosszalkodik:D a kisfiam babának hívja,a férjem kunta kintének:-D de csak szeretnék neki egy cukor bájos nevet ha már ennyire szeretjük.

2012. jún. 9. 12:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Két nyuszim volt. Egy fekete lány, ő Nyulika volt, a szürkésbarna fiú meg a Majszi nevet kapta.
2012. jún. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Barack:-D igeeen,arra is gondoltam:))ugyan ő nem oroszlánfejű,de olyasmi hosszabb a szőre,a Lili név nekem is eszembe jutott:))de érdekes hogy ezt a kettőt írtad:)Köszönöm szépen a segítséget.és milyenek a lány nyuszijaid?tulajdonságra?látom ők már azért felnőttek,nagyok.az igaz hogy ha egy éves koruk után nem ellenek meghalnak egyik napról a másikra????több tenyésztő ezt mondja.nálatok mi újság ilyen téren?
2012. jún. 10. 11:31
 13/17 anonim ***** válasza:
Ez úgy van, hogy tenyészteni nem lehet, ha hat hónapos kora körül nem fedezik be. Mert összeforr a medencéje (vagy valami olyasmi). Amúgy ivartalanítani kell, és akkor nem lesz gond. Mert egyébként meghalhat méhrákban.
2012. jún. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Értem.köszi szépen.az lesz majd persze.nem szeretnék kis nyuszókat:-)idő hiányába.köszönöm.
2012. jún. 10. 18:34
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok a két nyuszis ismét. Lili a 6 éves, Ő kosorrú (lógófülű) tünemény, nagyon kedves, barátságos, szelíd, imádja a simit, nem válogatós egyáltalán, 7 hónapos kora óta ivartalanított. Sziszi 5 éves, oroszlánfejű szépség, Ő pont ellentéte Lilinek, nagyon bizalmatlan, nem szereti a simit, nagyon nagyon válogatós, ivartalanított Ő is. Nem szeretik egymást, sajnos összeverekednek, így nem lehet őket együtt tartani, csak külön szobában. Teljesen szabadon élnek a lakásban, csak wc-re járnak be a ketrecbe. Első nyuszkónkat nem ivartalanítattuk, 3 éves korában meghalt... Nagyon féltettem őket a műtéttől, de fiatalon még kisebb a kockázat. Nekik is sokkal jobb így, nem hajtja őket a nemi vágy, nem jelölnek, nem stresszelnek.
2012. jún. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sokkal kisebb a műtét kockázata, mint az, hogy rákban meghal. Ahogy telik az idő, úgy megy fel a százalék, akár 50-60-ra is. A nem ivartalanított nyulak nagy részét ez viszi el.
2012. jún. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Zsüci
2012. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!