Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez a ketrec jó 2 tengerimalacnak?

Ez a ketrec jó 2 tengerimalacnak?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 11. 15:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
a rabbit 100 tényleg a legjobb, bár én sokszor még azt is kicsinek érzem nekik... azt egyébként tudod, ugye, hogy malackát nem szabad egyedül tartani, csak társsal? azonos neművel, méghozzá. szóval ne 1, hanem 2 malacra kalkulálj. és a tartásuk is pénzbe kerül: táp, széna, forgács - ezek havi-kéthavi kiadások (attól függően, hogy mennyit és milyen minőségűt veszel), valamint ha szeretnéd, hogy jól érezzék magukat, akkor vehetsz nekik házikót a ketrecbe, az se 200 ft (kivéve, ha van asztalos ismerősötök, mert ő talán olcsóbban megcsinálja, valamint onnan forgácsot is hozhatsz). és a tálka, itató, (esetleg szénatartó, ha nem adtak a ketrechez), igaz, ezek egyszeri kiadások. nem is beszélve egy esetleges állatorvosi vizitről... úgyhogy ha zsebpénzből megy a dolog, akkor készülj fel, hogy folyamatosan félre kell tenned rájuk. mindezek ellenére a malackák zabálnivalóak, én imádom őket :) 19L
2012. jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 klopusz ***** válasza:

Szia!

2-es vagyok ismét.

Mi a ketrecet (nyúlketrecnek adják) a Freshnapf-ban vettük. Eredeti ára 10 ezer volt, de szerencsére kifogtam egy 50 %-os akciót. Nézelődjél arra is, hátha megint lesz.


Tenyésztők bőven vannak, inkább onnan vegyél, mint állatkereskedésből. Ott közel sem figyelnek rájuk annyira, mint egy lelkiismeretes tenyésztő (ez utóbbi rendesen kézhez is szoktatja, míg az állatkereskedésben - ha hosszú ideig van ott -, simán elvadulhat).

A mieinket az ad6kap6-on szereztük némi tartós élelmiszerért cserébe.

2012. jún. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!