Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak? A nyuszim nem...

Mit csináljak? A nyuszim nem akar kijönni.

Figyelt kérdés
A nyulamnak melege van, nem akar kijönni futni. Hajnalban kapar, mert akkor lenne kedve kijönni. Mit csináljak?

2012. jún. 20. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Hagyd, tényleg meleg van. Este engedd ki, meg hajnalban. Te sem szívesen futnál most.

A ketrecébe meg tehetsz csempét, az enyém imád azon lebzselni, elnyúlik rajta.

2012. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hűtött csempe a nyuszi alá. A ketrec tetejére jégakku, vagy bejegesített palackosvíz (mivel a hideg lefelé száll). A füle külső oldalát bevizezheted, az is segít neki.

Ebben a nagy melegben hajnalban/kora reggel, és este futtasd.

2012. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm a válaszokat! Most hűvösebb van, Kiengedtem, és nagyon jól érezte magát! Holnap kipróbálom a többi hűtési tippet is, meg megpróbálok korábban felkelni, hogy futhasson egyet reggel is. :) Csak aggódtam miatta, mert így nem lesz mag a szokásos napi futóideje. Pár nappal ezelőtt még hat órát kint volt, most meg ki se dugja az orrát. De hát én is aludtam egész nap...
2012. jún. 20. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!