Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez nagyon sok volt mára? 16...

Ez nagyon sok volt mára? 16 éves lány.183cm/73kg fogyni szeretnék még 10 kilót.83-ról indultam. Olyan másfél-két hónap alatt szeretném azt a maradék 10-est leadni.

Figyelt kérdés

reggeli:1,5 tojásból rántotta,egy szelet cukkinivel,kis pulykasonkával,paprikával.

ebéd:egy szelet natúr grillcsirke,2 kis kovászos uborka,egy almapaprika

uzsonna: egy pálcikás family frost-os diétás fagyi(50 kcal/db)és zsírszegény tejes,szóval tejszín sincs benne+egy fél alma


vacsorára szerintem egy kis light mozzarellát fogok enni tonhallal,vagy valami zöldséget.


még tervezek egy kb. 1-1,5 órás edzést(futás,súlyzózás,hasizom...)

+ 3-4 liter víz



2012. jún. 3. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez bőven jó így. Viszont 10 kilót leadni másfél hónap alatt nagyon sok és veszélyes,főleg,hogy 16 vagy,fejlődésben van a szervezeted,ilyenekkel ne játssz.Inkább add le lassabban,de odafigyelve,ne tedd próbára a szervezeted,főleg most,ebben a korban,amikor még fejlődsz. A magasságodhoz pedig még a 73 kiló is teljesen rendben van.
2012. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehet 1,5 tojásból rántottát csinálni?
2012. jún. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tudtam,hogy valaki megkérdezi majd..hidd el annyira nem bonyolult.mondjuk úgy,hogy anyukámmal ettem és három tojást csináltam meg és utána pedig elfeleztük a kész rántottát.
2012. jún. 3. 15:58
 4/9 anonim válasza:
gratulálok az eddigi fogyásodhoz!! ha megkérdezhetem, mennyi idő alatt fogytál ennyit, és milyen étrend/mozgás mellett? kitartást a további fogyáshoz!:)
2012. jún. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
ugye tudod hogy a rantotta nem is egészséges? pláne a sárgája, és mozzarella vacsira? hagyd a zsíros sajtokat, inkabb vacsorazz húst!! komolyan van aki elhiszi hogy létezik dietas fagyi?? nemááárrr :D
2012. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
senki nem hiszi el a diétás fagyit,de mivel nincs benne semmi káros/ hizlaló anyag(tejszín,cukor,keményítő..)jobb ezt enni,mint egy sütit vagy csokit..
2012. jún. 3. 20:10
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor elmondanád h mibol is keszul a dietas fagyi? agyon érdekelne!!!
2012. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nincs benne cukor? akkor mitol édes? ne hidd hogy édesítoszert használnak hozza (az meg kémiai vegyulet károsabb mint a cukor), zsírszegény tej nincs, csak elhitetik az emberekkel, de mind1 is hisz laktoz hizlal ugyis, mindenféle színezékek szintén hizlalnak, tartosíto anyagok szinten..és meg kitudja mi van benne!! szoval ha foyni akarsz ezeket inkabb hanyagold!!!!
2012. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez mérhetetlenül sok volt mára , pokolra jutsz.
2012. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!