Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacok alá lehet akác...

Tengerimalacok alá lehet akác fa forgácsot tenni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 22:26
 1/4 anonim válasza:
Igen, ha pihe-puha, és nem okoz sérülést. Legyen pormentes, vékonyak legyenek a forgácsok, és ne legyen túl hosszúak.
2012. jún. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet!Imádják a pihe-puha faforgácsot akármilyen faforgácsot lehet alájuk tenni.
2012. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem a kérdés arra utalt hogy ha megeszi a tengeri malac az akácfát attól lehet-e baja, mert az akácfa virágától gyomorgörcsöt kapnak.


Szerintem nem lesz bajuk a száraz forgácstól, mert egyáltalán nem finom számukra.

2012. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én úgy tudom, mindenfélét lehet alájuk tenni, csak fenyőt nem, mert az gyantás, és olyan lesz a szőrük. Amit a kisállatkereskedésekben árulnak fenyőt, az iparilag ki van szárítva, de házit nem szabad alá tenni. Akácról nem hallottam ilyesmit, úgyhogy szerintem lehet. :)
2012. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!