Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van 2 fiú csincsillám, mikor...

Van 2 fiú csincsillám, mikor vettem a 2. at akkor azt hittem a másik lány. Ezért vettem fiút. Mikor betettem a fiút mellé meg akarta a régi hágni. Azóta ha hozzáérek az újhoz nyüszít vagy nem tudom mit csinál. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 19:34
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia!Sztem semmi komoly,elég érzékeny kis állatok.Nálam is volt ilyen jellegű probléma.Nekem az a tapasztalatom,hogy nem szerencsés 2 fiú csincsillát tartani:(de inkább azért,mert nagyon el tudnak idegenedni az embertől,a fiúk kevésbé barátságosak.Foglalkozz velük sokat(főleg az újjal) és akkor nem lesz gond!Próbálkozz jutalomfalattal,az enyéimnél ez bevált.Sok szerencsét!
2009. júl. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A www.csincsilla.hu oldalon van egy fórum ott tudsz regusztrálni és gyakorlott csincsila gazdik tudnak segíteni. A kis csinit meg kéne nézetni,hogy nem-e történt valami baj. Nem lehet,hogy mondjuk éjszaka a nagyobb megverte? Ha kislányt vennél mellé,akkor csak 8 hónaposnál idősebb kisláynt lehet egy fiúval összetenni,mert addig nem szabad,hogy kis csine legyen. Aztán meg gyakran külön kell őőket zárni,mert nem lehet minden tüzelésnél pici,de ezeket jobban el tudják neked magyarázni azon a fórumon. Nekem két kislány csinim van.
2009. júl. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem verhette meg, mert ahogy megláttam hogy mi történik egyből kivettem és másik ketrecbe tettem az újat.
2009. júl. 8. 12:43
 4/4 anonim válasza:
szerintem mindenképp szerezz nekik úgymond egy "barátnőt" , a magányos bakok ha nem jutnak kislány csincsillához akár le is sz.pják saját magukat... :s
2009. júl. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!