Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan kell tisztítani a...

Hogyan kell tisztítani a rágcsáló ketrecet?

Figyelt kérdés

Úgy értem simán vízzel? Vagy szappannal...? :D Sima gyári ketrec, műanyag alj és fém rács. És a berendezéseket kell tisztítani? A fa házikójának gondolom nem tenne jót a víz.

Van függőágy is (házi készítésű, nem bolti), azt kell/lehet mosni? (és mosógépben vagy kézzel?)



2012. jún. 24. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ecettel kell átmosni a műanyag dolgokat és a ketrecet is. A függőágyat is ecetes vizben,kézzel is kimoshatod. A fának nem tesz jót a viz,azt hagyd ki.
2012. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

legtutibb az ecet. először kimosod a tálat aztán egy kevés vizet teszel bele és ecetet hagyodd állni egy 15 percetaztán ismét kiöblíted és tiszta ketrec a jutalom..:)


Fa házikót nem nagyon kell tisztogatni. max vízzel. Csak nem csinálnalk a plafnonfra..:)

2012. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én átöblítem először a zuhanyrózsával, majd pedig teszek bele egy kis domestos-t főleg a pisis sarokba. Hagyom állni egy ideig. Aztán újra leöblítem zuhannyal és egy kis illatos folyékony szappanos szivaccsal áttörlöm és újra leöblítem jó alaposan. Ezután konyhai papírtörlővel szárazra törlöm és teszem bele a friss forgácsot.
2012. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad Domestost használni! NAgyon érzékeny az orruk a vegyszerekre! Csak ecettel szabad tisztitani!
2012. jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az ecet príma vizkőoldó, és egy kicsit fertőtlenít is. Ráadásul ehető és a bőrődet se marja.

Egyetlen hátránya a szaga.

Az ecet a legjobb a célra, de mást is használhatsz, csak az ne legyen illatositott, és teljesen mosd le.

A víz, ecet a háznak, itatónak se árt hetente legalább 1 x, de azt mással tényleg ne.

A függőágy mosható géppel, kézzel csak alaposan öblitsd.

2012. jún. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3%

Kedves 18:33-as!

15 éve domestosszal fertőtlenítek és semmi bajuk nem lett tőle, mert nagyon alapos munkát végzek. A domestosnak híre-hamva sincs, mire bekerül a hörcsög a tiszta ketrecbe.

2012. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! Elhiszem,hogy nem lett semmi bajuk a hörcsögöknek,de pl a tengerimalacok nagyon érzékenyek, ők lehet,hogy nem birnák évekig a domestost,ezért tanácsos az ecetet használni,ami nem irritálja az orrukat.
2012. jún. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!