Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Arany hörit vagy dzsungáriait?

Arany hörit vagy dzsungáriait?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyiket vegyem...
2011. ápr. 19. 14:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
aranyhörit.
2011. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Az aranyhöri ha rosszkedvű, akkor harap. Ellenben a dzsungi sosem vagy csak nagyon ritka esetben harap meg. (nekem dzsungik vannak és csak akkor harapnak ha játszom velük, de akkor is csak finomon, szóval ők is játszanak)

És szerintem a dzsungi sokkal aranyosabb és nagyobb a színválaszték.

Szóval egyértelműen dzsungáriai. :)

2011. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

A dzsungiból nagyobb a színválaszték!?

abbol csak 3-4 féle van mig az arny 6-7 bizti van

amúgy már mind a kettő volt de nem tudom most mejiket...

2011. ápr. 19. 15:12
 4/17 anonim ***** válasza:
Volt mindkettő,és mindkettő nagyon aranyos volt és nem haraptak.Talán az aranyhöri nagyobb kicsit.
2011. ápr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

köszi tudom hogy nagyobb mindkettő volt csak mégse tudom melyik volt jobb...

amúgy ez igaz mert nekem egyik se harapott csak ha kaja szagú volt a kezem...

(illetve az egyik dzsungáriai egyszer megharapott mert ő öregen került hozzám és nem volt annyira kézhez szoktatva...

2011. ápr. 19. 15:16
 6/17 anonim ***** válasza:

Vadas, kék, pearl, pearl-mandarin, mandarin, camel, bézs, fekete, dalmata.

Hirtelen ennyi színválaszték jutott eszembe a dzsungiról.

2011. ápr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

jó oké de ezek ugyan úgy vagy még több van az arany höriről... itt:

[link]

[link]

2011. ápr. 19. 15:34
 8/17 A kérdező kommentje:
am valószínüleg ujra jöhet az arny de köszih főleg a linket ott döntöttem...
2011. ápr. 19. 15:36
 9/17 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, de egyáltalán nem csak 3-4 szín van. 20 féléből lehet válogatni + még a kitenyésztett keverékek.


A dzsungik kisebbek, takarékosabbak és nem is harapnak. Nekem nemsoká 2 is lesz, rengeteg oldal van ezzel kapcsolatban, ne higgy olyanoknak, akik itt okoskodnak közben hörcsögük sincs...

2011. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%

a dzsungáriai törpehörcsögnek sokkal kisebb a színválasztéka mint az aranyhörinek, oké hogy van fekete meg bézs meg camel meg ilyen RITKA színek de szted honnan tudna szerezni például barnát vagy feketét?amiket be is tudna nálunk magyarországon szerezni az kb 9-10 szín.míg az arayhörinek van vagy 1000féle színe és még a bundája lehet hosszúszőrű meg rövidszőrű is.nem csak ezek a meghatározott színek vannak hanem ahogy épp születik lehet foltos vagy egyszínű vagy többféle színárnyalatos...szóval ennyit arról hogy a dzsugninak nagyobb a színválasztéka van...-.-


12/L

2011. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!