Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért ilyen a hörcsögeim...

Miért ilyen a hörcsögeim feneke? Kép linkelve.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már régóta nagy volt a feneke azt mondták, h párzási időszak miatt, mert 2 lány hörcsögöm van. De nem hinném, hogy 1,5-2 hónapja tartana már... Valaki segítsen. Képek: [link]


[link]


2012. júl. 1. 21:56
 1/10 A kérdező kommentje:
[link] lemaradt
2012. júl. 1. 21:56
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nem láttam még ilyet!

Nem terhes?:D

2012. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem biztosan nem... de egyre nagyobb a fenekük...
2012. júl. 1. 22:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindkettőé ilyen? Én biztosan elvinném az állatorvoshoz, a mi hörinknek nem ilyen volt. Nem piszkálják, rágják egymást? Vidd el dokihoz!
2012. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem. nagyon ritkán szoktak veszekedni
2012. júl. 1. 23:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy lányok?
2012. júl. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát az ott a heréjük, szóval nehezen lehetnek lányok. :) Gondolom, még fiatalok, és nemrég nőtt meg nekik, plusz ilyen melegben jobban is lógatják. Válaszd el őket, mert ahogy látom, már most is sebesek itt-ott, később csak durvulni fog a helyzet. Amúgy is egyedül szeretnek élni.
2012. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezek fiúk.

És bántják egymást. Azért vannak ott a sebek.

Válaszd őket szét azonnal és tedd őket külön ketrecbe!

2012. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pont most láttam a kukiját... beszarok állatkereskedésbe meg azt mondták, h lányok... vicces-.-' kösz az infót kedvesek vagytok!!!
2012. júl. 2. 17:47
 10/10 anonim válasza:

:)

Mikor én vettem a hörcsögömet, akkor a kereskedő azt se tudta megmondani, hogy lány, vagy fiú. A tiéd legalább tippelt. :)))

2012. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!