Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két hím tengerimalacot lehet...

Két hím tengerimalacot lehet együtt tartani?

Figyelt kérdés
Van egy hím tengerimalacom és úgy döntöttem hogy veszek mellé egy társat.Természetesen hím tengerimalacot.Csak nem tudod hogy lehet együtt tartani őket vagy nem!Ha először össze engedem őket nemfognak verekedni?:S

2012. júl. 4. 20:45
 1/8 Antimod ***** válasza:
De elképzelhető, nem szerencsés párosítás, két nőstény jobban kijön egymással. Egyébként óvatosan az összeengedéssel, nekem már adtak el lány tengerimalacot fiúként, szerencsére nem abból derült ki a tévedés, hogy kismalacok jöttek ki belőle. :)
2012. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem két hím malim van együtt már 3 éve és nagyon jól kijönnek egymással sohasem verekedtek össze még az összeengedésnél sem! De valószínű, hogy ez csak egy szerencsés eset:)
2012. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt az oldalt, rajta van, hogy mire vigyázz és hogy hogy szoktasd őket össze!

[link]

2012. júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor összeengedhetem őket először és ha verekednének akkor tegyem őket küllőn és többet ne is legyenek együtt?
2012. júl. 4. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha először verekedni kezdenek, akkor külön kell tenni őket, de lehetőleg a ketrecek legyenek egymás mellett, csak bántani ne tudják egymást! Mikor lenyugszanak, ismét lehet próbálkozni! Előbb utóbb (lehet egy fél óra, de lehet egy hónap is) megszokják egymást és kialakul, hogy ki a főnök!
2012. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
okok!Köszi a választ!:)
2012. júl. 4. 21:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia.! Nekem is 2 hím malim van együtt és köszönik szépen jól megvannak egymással,összebújva alszanak :)
2012. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem hogy az enyimék is megszokják egymást és nem fognak verekedni!=)
2012. júl. 5. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!