Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az aranyhörcsögök milyen okosak?

Révész Putricselli kérdése:

Az aranyhörcsögök milyen okosak?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy nekem még csak egy dzsungáriai törpehörcsögöm volt és őt be tudtam tanítani jutalommal hogy ugorjon át ceruzát bújjon át alagúton és mászókán aztám megkapta a jutalmát lehet hogy csak ő egy ilyen ritka hörcsög vagy ez természetes.Igazából az lenne a főbb kérdésem hogy az aranyhörcsög szeretne e ilyeneket vagy esetleg tudna e?
2012. júl. 8. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
IQ-juk minusz 114, bar az elözö kerdes szerint a halaknak 30 mp, mp-ben nem tudom.
2012. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A én két aranyhörim is szeret a jutalomért feladatokat csinálni.
2012. júl. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát én láttam ilyen videót, ahol egy (nem tudom milyen) höri amolyan kutyáknak készült agility pályán ment végig, persze a hörihez méretezve. :) Átmászott ceruza fölött is, alatt is, nejlon csövön keresztül is, karikát is "ugrott". Szerintem ha gyakoroltatod vele ezeket, akkor menni fog. :)
2012. júl. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kirilla14 válasza:
Az aranyhörcsög tapasztalataim szerint roppant okos állat, ha egyszer valamire rá jön azt nem felejti el, gyorsan megtanulja a dolgokat , szóval próbálkozz csak vele:) Az egyik hörcsögöm például ki tudja nyitni az utazósdoboz ajtaját ezért le kell neki ragasztanom ha valahová viszem:)
2012. júl. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2012. júl. 9. 12:06
 6/8 Kirilla14 válasza:
Nah kérdésedre a pontos válasz, épp most tanítottam meg az aranyhörcsögöm(lány) átmenni egy csövön felmeni egy lépcsőn majd felülni egy kisebb dobozra:) a kicsikét amint a cső elé rakom nekiindul és úgy ahogy kell felül a dobozra és megvárja a jutifalatot röppke 1 és fél óra alatt mindezt, hogy hogyan tedd? hát én úgy csináltam hogy előszőr csak a cső elé raktam és ahányszor átment rajta megkapta a magot amiután már azis ment felraktam a doboz tetejére ő pedig ottis megkapta a falatot:)
2012. júl. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kirilla14 válasza:
Hogy pontosabban beszámoljaka folyamatról vigyázz velük mert nem minden példány fogékony erre 3 hörim közül csak 1 volt erre képes és miután a pofazacskója megtelt és vissza teszed hagyd egy 20 percet pihenni mert utánna nem lessz kedve hozzá újra és van hogy elis felejti ojankor feláll és felnéz akkor kezd előről a próbálkozást:)
2012. júl. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké köszönöm :)
2012. júl. 9. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!