Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az egerek isznak?

Az egerek isznak?

Figyelt kérdés

Van egy melléképületünk, annak van egy padja, ahol szalmát tárolunk. Szerintem tele van elég sok egérrel, lejönni nem tudnak semmi víz sincs ott, kaja se nagyon(pár régi doboz meg játék van ott még) mégis képesek életben maradni. De hogyan?

Még a kaját valamelyest talán meg is értem mert ott a szalma meg mittomén, na de mit isznak?



2012. júl. 11. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát csak isznak valamit, ha másnem a vizeletet. Ne hidd azt hogy nem jönnek le onnan. Falon, repedéseken közlekednek. Nekem is van a melléképületemben, padlásomon, kacatok között. A falon szaladgálnak le fel. Az egér a jég hátán is megél
2012. júl. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ!


Na a vizeletre nem is gondoltam.

Egyébként tégla épület az egész, a padlásnak a padlódeszkáin egy darab lyuk sincs, így nem tudnak lejönni szerintem. Vagy ha mégis, akkor vissza viszonte nem tudnak menni.

2012. júl. 11. 21:25
 3/5 anonim válasza:
Vizeletet? Nincs benne tápanyag, a szalmában mióta van fehérje? Gondolom a kis dögöknek is van szükség rá, mert a sajtot szeretik. Ne sírj a közelükbe. (ne itasd az egereket)
2012. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, olyan apró lukakon is képesek átbújni, hogy szinte ellentmond a fizika törvényeinek :D
2012. júl. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pityuka29 válasza:
szerintem ahol az az egér bement ott ki is tud menni szoval szerintem kint talál magának inni :D
2013. szept. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!