Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem drága a göri?

Nem drága a göri?

Figyelt kérdés
Görit keresek. Találtam egy 1 éves bézs nöstényt, 10 ezer ft. Annyira még nem vagyok otthon a görényes dolgokban, de nincs ivartalanitva - legalábbis a hirdetésbe nincs irva- és az oltásairól se irnak.

2012. júl. 12. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne szaporítótól vegyél,nem éri meg,most 10ezer +ivartalanítás jobb esetben kb 15ezer + oltások jobb esetben 15ezer.így kb 40ezer lesz,hát nem tom,ahogy te jónak látod,végülis megveheted,de ivartalanítani mindenképpen kell majd,mert túltüzelhet és elpusztulhat.
2012. júl. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Először olvass utána, mivel jár egy görény, én kb 10 évet vártam, mire lett görényem, és így is előtte nagyon sokat olvastam róluk.Most van két kiscsajszim, ők most voltak 40000-ben, ivartalanítva lettek.Számolni kell még az oltásokon, az ivartalanításon kívül a ketrecre is, meg szállítódobozra, meg hámra, pórázra, a vitaminra, kajára.

Tavaly november óte van meg a két göri, azóta kb 150 000-ft ba vannak.

2012. júl. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ha még így is érdekel olvasgass utána itt:

[link]

[link]

2012. júl. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tudom mivel jár, én is jó ideje vágyom rá.

Nem szaporító, magán emberkéjé volt eddig, mondjuk azt nem tudom, hogy miért akarja eladni.

2012. júl. 12. 16:42
 5/11 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: Az árnál számít a szín? Láttam valahol, hogy a bézs szinüeket drágábban adják, mint a vadast.
2012. júl. 12. 16:47
 6/11 LeGrady ***** válasza:

Vannak, akik a bézs színűeket drágábban adják, mondván hogy ritkább. Én a vadast preferálom, általában - de nem bizonyíthatóan - ellenállóbbak.


Ha a költségeket akarod csökkenteni, fogadj örökbe:


[link]


Ivartalanított, beoltott görivel a legjobb kezdeni, akkor már csak a ketrec, oltások, etetés van hátra.


Sok sikert a kis kópé neveléséhez, nagy fába vágod vele a fejszét :)

2012. júl. 13. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Gondoltam én is arra, hogy örökbefogadók, mert azok kézhez szoktatottak. Van egy kisfiam, és nem lenne jó, ha megharapná. :)

Sajnos telorol vagyok és ezt az oldalt nem igazán akarja betölteni. :(

Régen én is megvoltan bolondulva a vadasért, most viszont bézs függő lettem. :)) De végülis mindegy a szine :)

2012. júl. 13. 13:57
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!A bézst mi is örökbefogadtuk, a vadaskámat én szelídítettem mindkettő egy puszilkodós kis tündér lett:

Pár kép róluk: [link]

[link]

[link]

[link]

2012. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na talán most:


[link]

[link]

2012. júl. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon èdesek :)
2012. júl. 13. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!