Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség, eltűnt a hörcsögöm!...

Segítség, eltűnt a hörcsögöm! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szombat déltől vasárnap estig nem tartózkodtunk itthon.

Amikor hazaértünk, meglepődve tapasztaltam,hogy a szeretett kis hörim eltűnt.Azóta felforgattunk mindent,de nem találjuk.Meddig bírja egy törpehörcsög élelem és víz nélkül?

(Hiába tettem ki ennivalót több helyre,érintetlen volt.)



2012. júl. 2. 12:59
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
Hova mennél ha hörcsög lennél?
2012. júl. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Napokig kibírja, keresd a szekrény mögött. Nekem kétszer mászott ki, mindkétszer ugyanoda ment.
2012. júl. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:

Konyhában, a gáz mögött nézted már? Az ágynemű tartókban?A kád alatt?

Más állat nem volt a lakásban?

2012. júl. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Tegyél ki neki kaját, hátha visszajön. Amúgy hogy a csudába tűnt el? Kirágta magát a ketrecből? A miénk amikor elveszett, akkor a konyhaszekrény alá ment be – ki kellett bontani az egészet. :S
2012. júl. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Még nem találtam meg.Terráriumban tartom és szerintem a mókuskerékre felmászott és úgy jött ki.
2012. júl. 2. 14:34
 6/37 anonim válasza:
100%

Keresd..

Amúgy elvan pár napig minden nélkül, na meg talál is..:)


Amúgy mi 3 napig kerestük legutoljára az aranyhörcsögünket... meglett. a kis piszok pont előttünk futott át a szobában lebukott..:)

2012. júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim válasza:
Szerintem ha panel házad van akkor tegyél ki a kapura egy olyat hogy elveszett hörcsög és ott egy fotót róla mert lehet hogy a lépcsőházba kiszökött.Ha meg nem paneled van akkor meg nem tudom : /
2012. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Az én hörcsögöm a fürdőt szerette nagyon amikor élt és melege volt meg én nem mertem neki terráriumot venni épp ezért de sztem rakj ki kaját és ha van akkor a házikóját is mert azt nagyon szereti és akkor találod meeg ha éjjel,este kersed mert éjjeli állat és akkor nagyon aktív ... ha meglesz akkor naponta ( délutánonként inkább) egy - fél órákra vedd kiés játsz vele... mondjuk az én hörimnek duploból építettem először egy arénát majd abba uilyen akadályokat , zegzugos srakokat meg ilyeneket csináltam és még akkor sem szökött ki ha nyitva hagytam a ketrec tetejét pedig kis torna művész volt és a ketrec tetején mászott és csak a két "kezével" kapaszkodott... szóval sok sikert a megtaláláshoz... de tényleg :)
2012. júl. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 dj borsoszem válasza:
a ketrecébe tegyél kaját lehet hogy vissza fog mászni érte, és ahova összegyüjtötte ott megkapod
2012. júl. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Sajnos nem lett meg.
2012. júl. 9. 14:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!