Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tehetnék a vidrák ellen?

Mit tehetnék a vidrák ellen?

Figyelt kérdés
Van nekünk egy kis halastavunk be van kerítve még raktunk szögesdrótot az aljába de mindig kiássa a kerítés alatt a földet mit kéne csinálnom akármit elfogadok válaszul csapdát riasztót akármit mert raktam bele vagy 300 halat és most meghálóztam nincs benne csak egy ponty meg egy kárász.

2012. júl. 15. 17:10
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Értem csak azért telepítenéd be a vidrákat hogy engem bosszants!
2012. júl. 19. 21:25
 12/22 anonim ***** válasza:
41%

Azért szaporodtak el a vidrák, mert halastavat csináltál, magyarul eteted őket!

Ha meg a vidrák már eleve sokan voltak, akkor minek csináltál oda halastavat!

2012. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
27%

"ráadásul nem eszi meg őket semmi, így ki is halhatnak"...


Az ilyen gondolkodású embereket elsőként nézném végig, amint végrehajtják rajta a halálbüntetést.

2012. júl. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
ezek nem normális válaszok !
2012. júl. 20. 13:03
 15/22 anonim ***** válasza:
35%
csak mert nem azt mondjuk, amit hallani szeretnél? :)
2012. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Itt a megoldás vidra ellen, gondolom erre vártál!

[link]

2012. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
én a kérdésemre szeretnek választ kapni de használhatót!
2012. júl. 22. 00:04
 18/22 anonim ***** válasza:
aha, oké. de ha valami kárt teszel a vidrákban, neked is választ kell majd adnod pár kérdésre. de használhatót! remélem nagyságrendekkel többet buksz a bírsággal, mint amennyit nyersz a halastavadon. és még csak nem is vagyok irigy v rosszmájú. az emberi ostobaság az, ami felháborít. itt magyarázzuk neked kézzel-lábbal jó páran, h nem bánthatod a vidrákat b+!
2012. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
b+! neked te frájer
2012. júl. 24. 21:16
 20/22 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg kedves kérdező, de nem vagy normális... Nekem ami hirtelen eszembe jutott az az, hogy a keritést a föld alatt is folytasd kicsit, igy nem ássa ki. Amúgy meg a vidra magányosan élő állat tehát nem lehet annyira sok a környékeden.... De mondjuk én örülök, hogy lakmározó helyet csináltál nekik, ezúton is köszönöm ^_^
2013. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!