Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tehetnék a vidrák ellen?

Mit tehetnék a vidrák ellen?

Figyelt kérdés
Van nekünk egy kis halastavunk be van kerítve még raktunk szögesdrótot az aljába de mindig kiássa a kerítés alatt a földet mit kéne csinálnom akármit elfogadok válaszul csapdát riasztót akármit mert raktam bele vagy 300 halat és most meghálóztam nincs benne csak egy ponty meg egy kárász.

2012. júl. 15. 17:10
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Kitől lehet kártérítést kérni vidrapusztítás esetén? Szeretem a vidrát is, mint minden állatot, azonban ha elhordja a százezrekért vett halat a tavamból, igen dühös tudok lenni. Egyébként az is valós, hogy csak úgy kedvtelésből elpusztítja a halat, mert ahol a járata van (az otthonáig) végig van potyogtatva döglött halak.
2015. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Andaso válasza:

Figyu, ezek akik ilyet szólnak hozzá, én csak fotel szakértőknek hívom,

Gőzük sincs mi a kemény munka, àllatot is àllatkertben, YouTube-on látnak.

Hasonló gonddal küzdök, munka után hordom a búzát ,árpát hogy neveljek halat és még el sem adom! Szó szerint tarol, hal tetem mindenhol, most a legkönnyebb a dolga, mert a halak meg vannak meredve és nyírja mint a répát. Be fogom élvefogó csapdával és odébb viszem 1,5 km-re van egy patak tele kishallal, dolgozzon meg ő is a kajáért, ne léknél várja mikor jönnek levegőért a halak.

2016. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!