Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tanitsam meg a tengerim...

Hogyan tanitsam meg a tengerimalacomat porázzal menni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Sehogy!

A malacnak nem való póráz. Árulnak hámot, de annak is maximum csak orvosnál vagy körömvágáskor van haszna, hogy meg ne ugorjon szegény! A malacot nem tudod sétáltatni, a végén csak rátekeredik a póráz. Járdán meg kidörzsölődik a lába!

A fűben viszont szívesen elszaladgál, keríts le neki egy területet, csak felülről is tegyél rácsot a macskák, kutyák és madarak ellen!

2012. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

ohh :/ értem.

én ma vettem neki,ki is vittem udvarra és futkosott de van h megáll és csak áll egyhelyben

2012. júl. 18. 21:23
 3/14 Antimod ***** válasza:

Mi nem tudtuk ráadni a pórázt, olyan szívszaggatóan visított szegény, hogy felhagytunk vele öt perc után. Tényleg az a legjobb, ha kiviszed a kertbe (ahol nem jár autó, olyan részre!), és ráborítasz egy ketrecet, vagy valami karámféleséget készítesz neki.

De légy résen, sose hagyd egyedül, egyrészt kiszökhet, másrészt macska leselkedhet rá. A kiszökés nem vicces, volt már, hogy percekig üldöztem a malacot a kertben, egy csoport túrista pedig a kerítés túloldaláról drukkolt.

2012. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Nekünk sem jött össze a póráz :S h nagy nehezen ráadtuk nem is mászkált, csak ki akart belőle bújni szegény. azóta nem is próbálkozok vele :D
2012. júl. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Nekem bejött a póráz. Először csak hám részét raktam rá hogy szokja, majd miután megszokta egy kis területen sétáltattam. Inkább ő vezet engem mint én őt. :)
2012. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ne korlátozd le a kisállatodat. Jobban szereti a szabadságot. Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? Lány vagy?
2012. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

nem korlátozom,direkt azért vettem hogy tudjon szaladgálni .

mivel udvarra nem engedhetem ki a kutyák miatt bent a szobámba szoktam néha csak simán betud bujni a nagyszekrény mögé ahonnan igen nehezen tudnám kivenni. :|

elöbb hoztam be egy kis sétáltatás után ma már azért jobban ment mint tnap.


amúgy lány és 20

2012. júl. 19. 18:16
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
El kell barikádozni a szobában azokat a helyeket,ahová be tud bújni! Erre nem gondoltál? És akkor nem tud bebújni a szekrény mögé...Húúú...
2012. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A szobában sétáltatod pórázon?

Magam elé képzelem és kacagok!

2012. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Antimod ***** válasza:

Az előző - ugyan kicsit visszataszító stílusban - írja a barikádot, és igaza van. "Malacbiztossá" kell tenni a lakást, ha kiengeded, cserébe nem fog átmászni rajtuk, mert nem tud. :)

Ügyelj a szőnyeg rojtjaira is, illetve nehogy műszálas dolgokat egyen - a mi malackánk pórul járt így, ki kellett műteni egy gümecset a beleiből (túlélte).

2012. júl. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!