Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tanítsam az 1 éves...

Hogyan tanítsam az 1 éves nyuszim arra, hogy átugorjon egy akadályt?

Figyelt kérdés

2012. júl. 14. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi vagyok :D
2012. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A megoldás kulcsa biztos a kedvenc kajája! De szerencsétlen nyuszi azt várja a nagy és erős gazdájától, hogy inkább rombolja le az összes akadályt előle!
2012. júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nyuszik szeretnek ugrani! :D De csak akkor, amikor nekik is kedvük van rá. Én szoktam nekik akadályparkot építeni, azt nagyon élvezik. De a hámot nem hiszem, hogy rájuk tudnám adni, és ha nem akarnak ugrani, nem fognak. Szerintem a kedvenc ételükért sok mindent megtesznek. Én a kutyám úgy tanítottam karikát ugrani, hogy az ajtókeret elé raktam a karikát, így nem tudta megkerülni. Szerintem a nyuszinál is hasonlót kell építeni és akkor előbb-utóbb annyira kívánja majd a falatot, hogy átmegy érte. Szerintem még élvezni is fogja! Csak arra figyelj, hogy ne legyen több 5-10 percnél az edzés és ne ugorjon át nagyon magas akadályt. Figyelj, hogy mikor fárad el.
2012. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ZMHase válasza:
az akadály után tegyél kaját és sok sikert!
2012. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Agility néven keress rá a youtubeon, vagy külföldi oldalakon. Klikker, jutalomfalat; rövid, de egyértelmű tréning, és booooorzasztó kitartás kell hozzá. A nyuszi nem kutya, hogy könnyen engedelmeskedjen, de mindenre képes, amire egy kutya is.
2012. júl. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én megcsináltam az akadályt, először nem túl magasat adtam neki egy szem tápot mert azt nagyon szereti aztán az orra elé tartottam és áthúztam az akadály fölött és elsőre át is ugrotta. Csak úgy nem csinálja meg de jutalomfalatért b:Dármikor
2015. okt. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!