Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A dzsungária törpehöriket...

A dzsungária törpehöriket lehet eggyütt tartani? (lány-fiú)

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha ellentétes neműek, de akkor számolni kell a gyakori szaporulattal... 2 lányt vagy 2 fiút nem lehet együtt tartani. Mi nem tudtuk a nemüket, és 2 lányt tartottunk együtt, és mikor nagyobbak lettek az egyik majdnem megölte a másikat. Szerencsére időben észrevettük, és külön tettük őket.
2009. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát én nem ajánlom mert az enyémek összekaptak(lehetnek együtt ha együtt születtek.)
2009. júl. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most akkor lehet/vagy nem?
2009. júl. 14. 18:48
 4/9 anonim válasza:
28%

persze együtt lehet tartani őket.

csak az a gond h 2 hetenként születnek majd kis hörcsögök.

nekem is volt és ahogy megszületett az első csoport. már készült a következő.

2009. júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

ha fiút lánnyal raksz össze egy idővel szét kell őket venned mert akár meg is ölhetik egymás vagy a kicsiket elveszti az anya és abba bele is halhat

sztem semejiket se ragd együtt

2009. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
amúgy nekem 9 ijen fajta hürim van és mindegyiknek külön 80 x 100 cm-es akváriuma van mert nem lehet őket együtt hagyni (képzeld el a szobám)
2009. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Dzsungáriai törpehörcsög tenyésztő vagyok, tudom, mit mondok. :)

Ha nagyon muszály, lehet együtt tartani, de akkor valószínű (sőt biztos), hogy lesznek kishörik.

Nekem 3 pár hörim van, de egyiket se tartom együtt. Mivel nem társas állatok, így nem igénylik, hogy legyen velük valaki. Ugyanolyan boldogok egyedül is, csak neked kell velük törődnöd.

Ha érdekel még valami, írj privátot és válaszolok. :)

2009. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem már volt egy csomó hörcsögöm köztük 3 dzsungáriai is és nagyon bírták egymást.(az összes hörcsögöm természetes halálban halt meg :'(:'()amúgy a kisebb testű hörik barátságosabbak.
2009. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én is tenyésztő vagyok úgyhogy nyugottan kérdezz
2009. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!