Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek ez így jó lesz?

Szerintetek ez így jó lesz?

Figyelt kérdés

A húgom fog kapni egy dzsungáriai lány törpehörcsögöt,a neve Nutella lesz, és én meg fogok kapni egy fiú tengeri malacot, a színét még nem tudom, a nevét sem, tehát az ötletek jöhetnek!

És az lenne a nagy kérdés, hogy a hörcsögnek lesz ilyen hörcsöggömbje,ez olyan , hogy bele lehet rakni a hörit, és oda megy vele, ahova akar, és hogy akkor összeismertethetem a tengeri cocimmal?



2012. júl. 24. 08:36
 1/5 A kérdező kommentje:
mármint a höri a gömbben lenne , a malacom meg szaglászná
2012. júl. 24. 08:39
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja a malacnak olyan 2 hét múlva lesz társa!!
2012. júl. 24. 08:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Még a gömbön kívül is összeismertetheted őket (persze jobb a gömbbel kezdeni)!

A malacot be ne tedd még próbaképpen sem a gömbbe!

Ha olyan a gömb, ami a földön gurul, akkor viszont a malacot ne engedd a közelébe, mert labda a malacnak nem való! Rálép, kicsúszik a lába alól és rosszul eshet a malac!

A malacaim a hörcsögökkel néha együtt voltak kint este a szobában. Csak együtt tartani nem szabad őket, mert máskor vannak fenn és mást esznek!

2012. júl. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, ment a zöld kéz!
2012. júl. 24. 08:55
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ez így jó lesz!
2012. júl. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!