Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacot tényleg csak...

A tengerimalacot tényleg csak párban lehet venni?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy ha egy tengerimalacom van akkor elvileg kéne venni mégegyet mer társas lények.Ha veszek egyet akkor muszáj mégegyet?

2012. júl. 25. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. júl. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

Nem ezt a szaporitok találták ki! :)

Ha van elég játék ameddig nem vagy otthon és letudja magát foglalni egyáltalán nem kell neki társ! Főleg ha már egyedül volt utána ne vegyél mellé társat!!!

2012. júl. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. júl. 25. 20:44
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem a szaporítók találták ki!!!!

Igen, a legtöbben azt mondják, hogy mivel társas lényeg, legalább kettőt érdemes venni, 2 AZONOS neműt! Sajnos nekem is egy van, én sokat foglalkozok vele, egész nap szabadon van, de igazat adok azoknak, hogy kellene társ(azonos nemű), így én is próbálkozok azzal, hogy vegyek még egyet, csak párom nem nagyon akarna többet, mert mienk hónapokig orvosi kezelésre szorult, nem kevés pénzbe, meg aggódásba került...szerintem párom ezért se szeretne többet, a betegség előtt még belement volna, most meg győzködöm :)

2012. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a tengeri malac legfőbb játéka a társ!!!! Ha hosszabb ideig egyedül is van, össze lehet szoktatni egy másik malaccal, semleges helyen, több bújó legyen biztosítva....
2012. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A 2. válaszolóval nem értek egyet, össze lehet szoktatni más malaccal, ha egy ideig egyedül volt, akkor is. Ajánlom: www.tengerimalac.gemon.ro fórumot, olvasd el, ott mindent megtalálsz a malackákról!! :)))
2012. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az első malacomat egyedül kaptam. Jókedvű volt, rohangászott. De igazán vidám malac akkor vált belőle, mikor kapott egy társat!
2012. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
gemon honlapján is csak azt ajánlják, hogy minimum kettőt kell tartani
2012. júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én tengerimalacom nagyon levert volt, amíg egyedül tartottam! Csendes, egy helyben gubbasztós, lusta dög volt, és egy picit talán unalmas is. De láttam, hogy rossz neki így, ezért vettem mellé egy társat. És nagyon, de nagyon megérte! Szinte azonnal összeszoktak, és imádják egymást! A régi malacom is energikus, mozgékony lett, rengeteget játszik a társával, negatívum talán, hogy reggel ébresztenek korán, de azok után, hogy láttam, milyen egyedül, és milyen társsal, én CSAK 2 malacot tudok ajánlani! Most eléggé úgy érzem, hogy ha nem vettem volna mellé egy társat, akkor sohasem tudom meg, milyen egy igazi, vérbeli malac, és hát én ilyennek szeretem őket!
2012. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
minden képpen legyen társa!!!
2012. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!