Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen felszerelések kellenek...

Milyen felszerelések kellenek egy hörcsögnek? Etetés? Tartása?

Figyelt kérdés
Fogok.kapni egy hötcsögöt /dzsungáriai/ szeretném tudni hogy mi kell a tartásához! Felszerelés etetés stb...

2012. júl. 25. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy ketrec amiben rendesen tud mozogni, mókuskereket is lehet neki venni hogy le tudja kötni magát, itató, rakhatsz be hozzá w papír gurigát ha elfér benne, lehet neki zöldségeket, salátát, gyümit adni, enni meg inkább magvakat eszik, készen dobozban lehet venni állatkereskedésekben, de adok egy jobb ötletet, sokkal gazdaságosabb pénzileg, menjetek el a piacra és ott vásároljatok be magokat, fél kg kukorica, szotyi, zab és ilyenek, nagyon sokáig elég és 500ftból kijön, nem úgy mint a kész dobozok amik 400ft és kitart 2 hétig.

És persze foglalkozz vele, vedd ki tedd le mászkálni csak el ne szökjön :)

Sok sikert!

2012. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kellene neki egy ketrec vagy egy terràrium(én ezt javaslom mert az én törpehörcsögjeim a ketrecből mindig kiszöktek), tálka, itató, fogkoptató, mókuskerék, ház. Hörcsögtáp, faforgács(vagy egyéb alom), de szerintem ez magàtól értendő:).

Sok sikert a hörcsidhez!:)

2012. júl. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 alizka0827 ***** válasza:
Az első és legfontosabb:egy ketrec.Legyen benne odú,mókuskerék,valami cső(pl.WC papír guriga),tál(benne höri táp,pl Panzi,az jó fajta),itató(benne víz,ami mindig legyen friss és tiszta).Tehetsz be emeletet is,szeretnek mászkálni.Elvan egyedül,de szerintem tarts kettőt,vagy többet.Kapjon zöldséget,gyümölcsöt bőven,szénát.Ja és persze a forgács.Foglalkozz vele sokat,vedd ki,játsz vele. Csak vigyázz,mert gyorsan eltud bújni.Sok sikert hozzá.:))
2012. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!