Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti hogyan szoktatok játszani...

Ti hogyan szoktatok játszani a vadászgörényetekkel?

Figyelt kérdés
És milyen játékokkal?

2012. júl. 27. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem jelenleg nincs görim,de régebben volt.

Az enyém nagyon szerette a labdákat,mindig utána szaladt,valamint plüssökkel bírkózott.De előszeretettel bírkózta le a kezemet,és szaladt utánam,vadászta a lábam :)

2012. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És milyen erősen harapott? Mert az enyémmel az a gond,hogy nagyon belemerül a játékba és eléggé fájdalmasan harap(vérezni is szokott általában),de amikor rájön,hogy a kezem azonnal elengedi és elszalad.
2012. júl. 27. 16:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 vadászgörényem van, mind a 2 nagyon tud harapni... Plüss játékkal szeretnek birkózni, pingpong labdával is elvannak.. meg igen, a lábakat nagyon szeretik, meg a papucsot- cipőket, kábeleket... azokra vigyázni kell! Bármivel el tudnak játszani...
2012. júl. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 LeGrady ***** válasza:
A mi görink is harapós volt. Nekik ez természetes, vastag a bőrük, ha magukat harapják ugyanazzal az erővel mint téged, semmi bajuk, te meg már vérzel. Lassan tanulják meg, hogy nem szabad harapni, de a játék hevében ez könnyen elmarad. Idő és türelem, kitartó jelzése annak, hogy ezt nem szabad. Nekünk sokat segített egy kézher húzható báb, ami védte a kezünket és megadta neki a játék lehetőségét. Szintén be lehet iktatni rövid szüneteket, hogy kicsit lenyugodjon, ne pörögjön be. Plüssök, szatyrok nagyon kedveltek, illetve a golyós dezodorokból a golyó (jól elmosva természetesen).
2012. júl. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Játék közben sem szabad megengedni neki a harapást (mert az nem jó játék ami az egyik félnek fáj...) Mindig következetessen szólj rá és büntesd ha fájdalmat okoz. És persze dícsérd, ha pl harapás helyett puszit ad:)


Játszani sok mindent lehet, gyakorlatilag nekik minden játék. Nálunk most az a kedvenc, hogy leterítek egy pokrócot a földre, ráfekszem ő meg bemászik a pokróc alá. Kúszik-mászik alatta, lökdös a lábaival és nagyon nagyon élvezi ha pokrócon keresztül "gyomrozom":)

A másik sztár játék egy puhább gumilabda, amit belehúztam egy zokniba és a végére kötöttem egy cipőfűzőt. Ezt halálra szokta rázni, harapni, totálisan kihozza belőle a vadállatot - nem is lehet nála hagyni mert szét is rágná.

Múltkor meg egy száraz leveles gallyal játszottunk vagy félórát - szóval a göriknek minden játék.

2012. júl. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!