Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen játékokat készíthetek...

Milyen játékokat készíthetek hörcsögnek?

Figyelt kérdés
fából és ilyen régebbi pl.:pólókból, anyagokból ami már nem kell....

2012. júl. 28. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, a hörcsög nem éppen játékos jószág :DD viszont bújkálni nagyon szeret, wc papír gurigát vagy kéztörlő gurigát ha dobsz be neki, azt nagyon fogja értékelni.
2012. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Anyagokat felszabdalhatsz neki pár centis arabokra, azokból csinál magának vackot. Fából én csinálnék neki odút, amibe belebújhat. Biztos szívesebben bújik majd bele, mint egy mesterséges alakú fa, vagy akár műanyag házikóba.
2012. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jobb a házi készítésű házikó, mint a gyári, persze az árát leszámítva. Az én hörcsögömnek mindkettő van berakva, és nem válogat, mindig a legközelebbibe bújik be ;)


Egyébként anyagokból függőágyat csinálhatsz, fából bújókat, vagy mászókákat, emeleteket. A WC papír gurigát tényleg szeretik, minél hosszabb, annál jobb. Nagyon jó játék szokott lenni, ha csinálsz egy gömböt, vagy becsomagolsz valami emészthető anyagba egy kevés kaját, (valami nagyon finomat, amiért oda van) és úgy rakod be a ketrecbe, hogy a hörcsögnek minél nehezebb legyen kiszednie belőle. Itt egy link erre, ugyan patkány van említve, de höriknek is tökéletes: [link]

2012. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)) azt a patkányosat már elkezdtem.:dd...

Ha lesz.jó sok guriga majd kialakítok neki egy csőrendszert :d csak férjen el a házban.. xddd

2012. júl. 28. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálj neki valami király hintát
2012. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!