Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállatot ajánlatok...

Milyen kisállatot ajánlatok egy 12 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Nincs még semmilyen állatom,nem vagyok egy rutinos állattartó ,eddig még csak egy hörcsögöm volt.Most viszont szeretnék egy ragaszkodó kiskedvencet.A tartásával nem lenne gond a nővéremnek sok állata van.Tudnátok ajánlani valamit?
2012. júl. 30. 16:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szerintem bármilyet, attól függ, hogy milyen az életstílusotok, sokat utaztok, vagy nem, sok a szabadidőd, vagy nem, ilyesmik, de ha állatot akarsz akkor mindegy, hogy az egy hörcsög, vagy egy nyúl, vagy egy hüllő, vagy bármi. ami neked tetszik. nekem az az elvem, hogy nincs nehezen tartható állat, csak buta gazdi. szóval egy hörcsögnek is vannak szükségletei ugyan úgy, mint egy kutyának.
2012. aug. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

TÖRPENYÚL vagy TENGERIMALAC.:D

törpenyúl: (nekem pld mindig nyalogatja a kezem lábam, akármit ha azt akarja, h simogassam elalszik a kezembe mindig mellettem akar lenni.:D)

nagyon kedves aranyos kisállatok, és szobatisztaságra lehet őket nevelni.:D


Tengericoca: (édesek.:), ujiznak ha akarnak valamit.:D

ugyan ugy mint a nyuszim nyalogatnak ha azt akarják vegyem fel őket simogassam ha simogatom berregnek:D

2012. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nyúl [link]
2012. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!